Wpis z mikrobloga

Ten rok jest mocarny jeśli chodzi o gierki, a w gorących klasyczne jojczenie, że nie ma w co grać. xD Tym razem chłop bredzi o posusze w grach AAA w ostatnich 3 latach. xD Oczywiście wykopek nie grał w dwie gry z zeszłego roku, które podzieliły się najważniejszymi nagrodami xD GOW:R i ER.

Zaraz premiera FF 16, przed chwilą Diablo 4 i Street Fighter 6. W maju premiera Zeldy TOTK, która pozamiatała ocenami. Wcześniej Jedi Survivor czy Hogwarts Legacy. Wysokimi budżetami zostały potraktowane też rimejki Dead Space czy Resident Evil 4. Jest Metroid Remastered. Wszystko to pozycje cenione.

No ale nie ma w co grać. Nawet nic nie wiadomo o Gothic Remake...

#ps5 #nintendoswitch #xboxseriesx #gry
  • 66
  • Odpowiedz
Później chlip chlip, że mają na nas #!$%@? XD


@nn1upl: tak tak, bo przecież wszystkie emulatory są robione przez Polaków i używają ich wyłącznie Polacy xDD mózgu nie stwierdzono
  • Odpowiedz
@Nort: Piratctwo to nie kradzież. Co prawda piracenie programów jest przestępstwem/wykroczeniem w polsce, ale jest ścigane z innego paragrafu. Za to pobieranie muzyki i fimów jest w 100% legalne.
  • Odpowiedz
gow to kolejna gra typu "ekskluzywna gra na psa", jedi nie działa, redfall nie działa, hogwart to gra dla bab, te rimejki i callisto - specyficzny gatunek, jak ktoś lubi to czemu nie


@pemelele: no no a na swoją głupotę też masz wymówkę? XD
  • Odpowiedz
tak, bo bogacz dorobił się kradnąc od innych


@zydeq: prawak chcący redystrybucji dóbr od bogaczy, tego jeszcze nie grali XD
  • Odpowiedz
@Theos: widzę, że pojęcie konceptu "preferencji" co do gatunku i stylu wypaliła ci konsola i fakt, że coś możesz lubić albo nie jest abstrakcyjny dla konsumenta platformowych exclusive'ów xd

Zawsze mogłeś mi odpisać coś w komentarzu albo chociaż oznaczyć, żebyśmy podyskutowali, no ale wtedy nie byłoby stykania się #!$%@? na tagach, no nie? xD
  • Odpowiedz
@rimyi: chłopie skąd pomysł że jestem jakimś "prawakiem" xD ja chce pozbawić bogoli ich bogactwa żeby żyło się dobrze i żeby znowu robili gry z pasji a nie taką srake xD
  • Odpowiedz
tak tak, bo przecież wszystkie emulatory są robione przez Polaków i używają ich wyłącznie Polacy xDD mózgu nie stwierdzono


@rsnbl: A gdzie ja powiedziałem cymbale, że są robione przez Polaków i wyłącznie oni ich używają? Faktem jednak jest, że wielu Polaków zamiast wydać $ woli pobrać emulator i w ten sposób "przechytrzyć" przebrzydłe korpo. Chodzi o ogólną sprzedaż ich gier w Polsce. Firmy idą tam gdzie są pieniądze, a skoro na
  • Odpowiedz
@Theos: Nie każdy jest fanem jRPG - czyli FF 16 i Zelda odpadają, ja nie przepadam za grami z kamerą izometryczną(czy jak to tam nazywają tą z diablo, poe itd. jedynie gdzie jest okej to citybuildery) więc Diablo 4 opada, więc zostaje Street Fighter, RE4, Ishin - a i Jedi czy Hogwarts Legacy jest raczej dla fanów Star Wars i Pottera, więc nie każdego kupi - ale mogę się zgodzić że
  • Odpowiedz
FF 16


@Theos: FF to akurat nigdy w Polskie czy europejskie gusta nie trafialo

, przed chwilą Diablo 4

@Theos: bicz pliz xD

i Street Fighter 6


@Theos: gra na lata xD

Zeldy TOTK


@Theos: no tutaj cos moze byc ciekawego, ale to tez specyficzny gatunek

Jedi Survivor czy Hogwarts Legacy


@Theos smutne gry dla sojakow, ale znane komercyjne marki, jezu, jaka przygoda

też rimejki Dead Space czy
  • Odpowiedz