Wpis z mikrobloga

@Simfecstio bez problemu się da, tylko musisz ogarnąć transport do Pl. No i zweryfikować swoją kondycję.
Czy jest darmowa tego nie wiem, nie zachodzę tam od jakiegoś czasu bo gburowaty cham prowadzący to 'schronisko' nadepnął mi na odcisk.
Zważ że do 15 czerwca wszystko powyżej schronisk jest zamknięte w SK.
@Simfecstio: Bodajże w połowie drogi między Czarnym Stawem pod Rysami a Bulą pod Rysami. Łącznie wyszło nas 28km i niecałe 13h.
Raczej więcej niż 4 litry wody bym nie brał. Sam miałem bodajże chyba 3 litry. Wchodziłem w sierpniu.
@Simfecstio nie wiem jakie masz realne zapotrzebowanie na wodę ale kurde 4 litry to u mnie o 2 za dużo. Wiadomo, każdy z nas inaczej to ogarnia, ale też masz co dźwigać, co przy wspinaczce od naszej strony jest kluczowe.
@Simfecstio trzeba patrzec na warunki, na grupach ludzie podaja. na ten moment podejscie jest niezwykle trudne. Raki i czekan raczej konieczne. ale z kazdym dniem cos tam sie topi, mimo to w tym roku zalega dosc sporo sniegu jak na czerwiec.
@Simfecstio: mordo, na giewont wszedłem jakieś 3 tygodnie temu z browarem, buteleczką 0.5 litra kumpla i w trampkach adasia. A na śniegu to zjeżdżałem na dupie. Łatwiutkie te nasze góry

(A odpisałem tylko dlatego, że chyba #!$%@?ły Ci się tagi)