Wpis z mikrobloga

nie wiem czy tylko ja ale zazwyczaj w nocy wyskakuje mi na YouTube kanał SpaceX jak mają live i jakąś rakietę wysyłają w kosmos, ogląda to około 70- 80k osób i nie wiem czy to bez kitu ludzie co sie tym interesują czy tak jak Ja czekają aż coś sie #!$%@? XD
#kosmos #spacex #nocnazmiana #gownowpis
  • 5
  • Odpowiedz
@St3Z00:

i nie wiem czy to bez kitu ludzie co sie tym interesują czy tak jak Ja czekają aż coś sie #!$%@? XD


@wuadek: bez kitu. Jestem jedną z tych osób i oglądam praktycznie wszystkie starty rakiet SpaceX.
Wczoraj był udany start z misją Starlink po czym pierwszy człon (booster) z powodzeniem wrócił - było to 200. lądowanie po powrocie boostera na Ziemię.

  • Odpowiedz
@SebastianDosiadlgo: @St3Z00: Też oglądam chociaż zwykłe Falcony mi już spowszedniały ale jak StarShip ma startować to jaram się jak stonka młodymi ziemniakami ;-)

Regularnie też oglądami kilka kanałów poświęconych kosmosowi, w których głównie gadają o StarShipach ale też sporo newsów z innych komercyjnych rakiet. Co ciekawe bardzo dużo ruchu robią Chiny, pewno niewiele osób jest świadomych że mają swoją stację kosmiczną ze stałą obsadą.

A w ogóle w zeszłym tygodniu
  • Odpowiedz