Wpis z mikrobloga

Bateria w iPhone po 3 latach też może się nadawać do złomowania, wszystko zależy od szczęścia i tego na jakie warunki telefon będzie wystawiony i jak się z nim będziesz obchodzić.

Jak chcesz aby ci iPhone działał w miarę płynnie za 5 lat, to musisz teraz celować w 14 Pro.
  • Odpowiedz
@kucyk gówno prawda, znam ludzi co korzystają jeszcze z szóstek i siódemek i sobie chwała w przeciwieństwie do androidowców gdzie moja czysta s8 chodzi jak mucha w smole i tnie jak nie wiem co
  • Odpowiedz
@MetalowyBieg: to chyba naćpani są cały dzień jak im szóstka i siódemka działa tak dobrze, że sobie chwalą ...

Jak dla mnie te telefony nadają się już tylko na przycisk do papieru, ale oczywiście każdy ma inne postrzeganie płynnego działania.
  • Odpowiedz
@MetalowyBieg: mireczku, miałem każdego iPhona od 3G włącznie pomijając iPhone 8. W domu mam X i widzę jak działa na iOS16. W rodzinie najstarsza siódemka i ciężko jest na tym cokolwiek sensownego robić więc nie zaginajmy rzeczywistości opowiadając jak to wspaniale działają szóstki i siodemki.

X będzie miał w tym roku 6 lat i jego czas dobiega końca (iOS17 już na niego nie trafi), dlatego uważam, że jeżeli OP chce telefon
  • Odpowiedz
@vulcanitu: w 6s i 7 baterie można wymienić samemu bez większego problemu. Nie są to demony prędkości ale do podstawowych zastosowań jak najbardziej się jeszcze nadają. 6s był wspierany 7 lat i nadal dostaje łatki bezpieczeństwa. Także taka 14/15 spokojnie 5 lat będzie służyła.
  • Odpowiedz