Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Przecież to się nazywa selekcja naturalna. Jak mnie #!$%@? Ci pijacy. Normalni ludzie kilka godzin czekają na SORze aż ich lekarz obejrzy, bo musi się zajmować patusami i robić im milion badań na cito, powinni Cię w rowie zostawić tam gdzie padłeś na własne życzenie
  • Odpowiedz
@Kumpel19: @Szaka_laka Wykupki to jednak naprawdę banda nieludzkich i znieczulonych skursynów. Chłop pochlał mniej czy więcej to każdemu się zdarzyło, prawilny mirek w dodatku, źle się poczuł to go pojechali jak burą sukę i oskarżyli o wszystkie niesprawiedliwości świata.

Poplusują memy o Hitlerze czy inne edgy badziewia a potem im się zacznie marzyć 'sekelcja naturalna' i 'pogrom patusów'.

Niekoniecznie OP się tu nadaje do leczenia.
  • Odpowiedz
typowe, alkusa wezma od razu na milion badan a ja jakbym chciał rezonans czy tomograf to bym czekal pol roku na termin.


@artiom143: nie alkusa a zagrożenie życia. Jak miałem pęknięcie woreczka żółciowego to też zrobili mi wszystkie badania
  • Odpowiedz
troskliwi ludzie.. serce bym za takich oddał


@Kumpel19: przyjechałbyś #!$%@?, nasrał w pokoju, wystraszył im dzieci i pożyczył kasę na chlanie, a nie serce oddał xD
do #!$%@? o tym co kto by zrobił to każdy pierwszy
  • Odpowiedz