Wpis z mikrobloga

Odnośnie ciągłego jojczenia nad porażonymi Leopardami, podsycanego przez trole - po to one są, po to są one (Leopardy, nie trole).

Ja wiem że czterej pancerni z psem na jednym przejechali całe 21 odcinków, ale czołg na prawdziwym polu bitwy to nie zegarek przekazywany z pokolenia na pokolenie, a zużywający się materiał jak każdy inny - amunicja, artyleria, żywność, opatrunki.

Jeśli tylko udało się ocalić załogę (a w większości przypadków dostępna dokumentacja zdecydowanie to sugeruje), to spełniły swoje zadanie w 100%

#ukraina #rosja #wojna
  • 21
  • Odpowiedz
natomiast troche ciezko bedzie prowadzic ofensywe jak juz wszystkie straca jadac przez otwarte pole minowe w dzien pod ostrzalem artylerii. A trolle banowac


@robertkk: Szkoda tylko ze lecisz z propaganda xd Ukraincy odminowywali trasy przejazdu jednak nie udalo sie tego zrobic skutecznie. Dodatkowo glowne straty to i tak zadaje artyleria.
  • Odpowiedz
@Dr_Killjoy: Oo widzę że już zmiana narracji z super NATOwski sprzęt który rozjedzie ruskich niemal bez strat, na: no wiecie sprzęt się niszczy i wgl to normalne i jakieś porównanie z dupy do zegarka żeby uwiarygodnić przekaz
  • Odpowiedz
@WypadlemZKajaka: oni nie wiedzą, bo w rosji większą wartość od człowieka, a zwłaszcza żołnierza ma nawet wózek jacy mają złomiarze, który u nich służy do wożenia amunicji. Smutne,że w XXI w. ludzie dają się tak traktować :(
  • Odpowiedz
@Dr_Killjoy: ruscy nie dopuszczają możliwości ze załoga może przeżyć i iść do kolejnego sprzętu. To tak jak wywiad z początku wojny gdzie mówiono o podejściu do lotników zachód vs ruscy
  • Odpowiedz
@Dr_Killjoy: w drugą stronę też przeginacie z tym ciąglym zaślepieniem i racjonalizowaniem każdej porażki ukr. To jest wojna! Po obu stronach walczą nooby. Przegrają jeszcze nie jedną potyczkę.

Czytanie tego cope'ismu przypomina mi pierwsze etapy pandemii.
  • Odpowiedz
Oo widzę że już zmiana narracji z super NATOwski sprzęt który rozjedzie ruskich niemal bez strat, na: no wiecie sprzęt się niszczy i wgl to normalne


@mial85: ooo kolejny który myśli, że wszyscy inni użytkownicy to jedna osoba xD
  • Odpowiedz