Wpis z mikrobloga

Odnośnie ciągłego jojczenia nad porażonymi Leopardami, podsycanego przez trole - po to one są, po to są one (Leopardy, nie trole).

Ja wiem że czterej pancerni z psem na jednym przejechali całe 21 odcinków, ale czołg na prawdziwym polu bitwy to nie zegarek przekazywany z pokolenia na pokolenie, a zużywający się materiał jak każdy inny - amunicja, artyleria, żywność, opatrunki.

Jeśli tylko udało się ocalić załogę (a w większości przypadków dostępna dokumentacja zdecydowanie to sugeruje), to spełniły swoje zadanie w 100%

#ukraina #rosja #wojna
  • 21
natomiast troche ciezko bedzie prowadzic ofensywe jak juz wszystkie straca jadac przez otwarte pole minowe w dzien pod ostrzalem artylerii. A trolle banowac


@robertkk: Szkoda tylko ze lecisz z propaganda xd Ukraincy odminowywali trasy przejazdu jednak nie udalo sie tego zrobic skutecznie. Dodatkowo glowne straty to i tak zadaje artyleria.
@Dr_Killjoy: Oo widzę że już zmiana narracji z super NATOwski sprzęt który rozjedzie ruskich niemal bez strat, na: no wiecie sprzęt się niszczy i wgl to normalne i jakieś porównanie z dupy do zegarka żeby uwiarygodnić przekaz
@WypadlemZKajaka: oni nie wiedzą, bo w rosji większą wartość od człowieka, a zwłaszcza żołnierza ma nawet wózek jacy mają złomiarze, który u nich służy do wożenia amunicji. Smutne,że w XXI w. ludzie dają się tak traktować :(
@Dr_Killjoy: w drugą stronę też przeginacie z tym ciąglym zaślepieniem i racjonalizowaniem każdej porażki ukr. To jest wojna! Po obu stronach walczą nooby. Przegrają jeszcze nie jedną potyczkę.

Czytanie tego cope'ismu przypomina mi pierwsze etapy pandemii.
Oo widzę że już zmiana narracji z super NATOwski sprzęt który rozjedzie ruskich niemal bez strat, na: no wiecie sprzęt się niszczy i wgl to normalne


@mial85: ooo kolejny który myśli, że wszyscy inni użytkownicy to jedna osoba xD