Wpis z mikrobloga

Zajmuje się ktoś z Was wynajmowaniem na #airbnb czy #booking, albo ktoś kto budował domek letniskowy lub zajmuje się budową zawodowo?
Mam kilka działek w ładnej okolicy - #gory, które stoją puste, pomyślałem żeby może postawić tam jakieś domki letniskowe, żeby poza przechowywaniem kasy coś jeszcze zarabiały, tylko to na razie taka luźna myśl, jeszcze bez żadnej głębszej analizy, stąd pytanie jak myślicie, ile w taki domek trzeba będzie włożyć? To pewnie buduje się jakieś małe domki i czy faktycznie może to być opłacalne?

#niewiemjaktootagowac #nieruchomosci #budownictwo #turystyka #wakacje #biznes
  • 6
  • Odpowiedz
@voot: wszystko zależy od lokalizacji. Jak masz działki przy szlakach albo jakiś miejscach to zarobisz.
Robi się takie domki z bali kanadyjki, możesz nawet kupić już gdzieś postawiony i przenieść do siebie.
  • Odpowiedz
@jarek79: no nie wiem czy taki złoty, mam znajomych którzy mają takie ładne domki w Białce i ich i prawie zrujnowały. Rata za kredyty im tak skoczyła, że dopłacają do interesu, a cen nie można podnosic w nieskończoność. Może za gotówkę by to wyglądało inaczej.
  • Odpowiedz
@voot: to zależy od twojej sytuacji, ja bym się zastanowił czy nie wejść w spółkę z jakimś inwestorem, ty wkładasz ziemie, on kapitał w budowe
  • Odpowiedz