Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki,

rozglądam się za materacem, ale jako zupełnie zielony w tym temacie byłbym wdzięczny za polecenia materaców, na które warto byłoby zwrócić uwagę.

O mnie: 180 cm, 96kg (zamierzam zrzucić, ale od zeszłego roku przybyło mi 23kg). Problemy z kręgosłupem - sekwestracja Th12/L1 i protruzja Th7/Th8. Myślałem o czymś w rozmiarze max 140x200 [cm]. Budżet do 1000zł, ale domyślam się, że może zajść potrzeba zwiększenia budżetu.

Obecnie śpię na czymś co jest zdecydowanie za miękkie. Za pomoc będę bardzo wdzięczny! :)

#materac #lozko #meble
  • 6
@bathor_dyktator: Owszem, warto. Ja na początku byłem też sceptycznie nastawiony do wywalenia grubszej gotówki na materac. Doszedłem jednak do wniosku, że nie zmienia się materaca co chwila, a śpię jednak codziennie i komfort snu to jest kwestia nadrzędna dla mnie.
@Magiel-19: a na której stronie śpisz? Tak czytam, że należy obracać materac raz na jakiś czas, ale jaki to ma sens jak są różne twardości po obu stronach, a ty wybierasz jedną z nich (?) Chyba że wystarczy obracać w tej samej płaszczyźnie?