Wpis z mikrobloga

@Aquamen: Nie lubię, blokowali tranzyt zboża niedawno, blokowali przejście graniczne dla ciężarówek z plombami, które jechały przez Polske, ponieważ wydaje im się że ono trafia na polski rynek nadal, pomimo kontroli itp.
  • Odpowiedz
"Polscy rolnicy skazują ukraińskie wsie i krowy na śmierć!

Stowarzyszenie Producentów Mleka"


@zimowyporanek: Skazują blokując tranzyt, który jest ich jedyną nadzieją na wyjście na zero albo jakiś minus.

no przecież wiem, że nie lubisz bo są polscy, dlaczego nie atakujesz ukraińskich rolników tak jak polskich?


@Aquamen: Powinni oba towarzystwa rozgonić przed blokowaniem przejścia granicznego, nie byłoby problemu, to jest takie proste.
  • Odpowiedz
@Wyrocznia123: Daj spokój, już mnie nie dziwią te jego fikołki. Tym razem nie wysrał z siebie tysiąca komentarzy i wpisów na temat rolników darmozjadów blokujących przejście graniczne i nie przedstawił ich jako święte krowy mimo, że sytuacja jest taka sama. No cóż, przynajmniej nie kryje intencji.
  • Odpowiedz
@BayzedMan: To coś Ci powiem z tym tranzytem i zbożem. Zboże jest w Polsce, tiry są w Polsce i powstają silosy i zboże o które była drama też jest tutaj. Zdradziecki pisowski rząd mimo swoich zapowiedzi musieli dostać pod stołem by przymykać oko. Jakieś ukraińskie podmioty ogarnęły sobie silosy na naszym terenie i w rzeczywistości te blokady i tak nie działają, a i tiry i pociągi sobie śmigają. Do tego wcześniejsza
  • Odpowiedz