Wpis z mikrobloga

#meble #dom Szukam krzesła biurowego, budżet ograniczony. Ma zastąpić zwykłe krzesło z oparciem, nie będę na nim siedział po 10 godzin. Podobno Grospol jest dobry, ale modele od 1,5k w górę, znalazłem takiego za 580 zł. Będzie w miarę przyzwoity? Wcześniej miałem jakieś z Jyska, ledwo dojechało do 4 lat a już był ten tłok od podnoszenia wymieniany a i tak się rozleciało, ta sztuczna skóra brzydko popękała.

https://allegro.pl/oferta/fotel-biurowy-krzeslo-grospol-speed-bs-hd-czarny-12181852928?bi_s=ads&bi_m=listing:desktop:query&bi_c=ZmVmNjkwZDQtYjIwZS00NGI5LWE1NDMtMGY2MjBhMjFlODhiAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=727fcf61-e678-49c5-bc04-c93ca44c0b8c
  • 6
@speedygonzales1: Zobacz blitzwwolf hoc5 czy jakoś tak. Ja mam od 2 lat i zadowolony, dużo regulacji jak na tą cenę, wykonanie ok, prócz podłokietników ktore lichej jakości są, ale się trzymają
  • 0
@speedygonzales1 ja się złapałem na cenę, grospol coco czy jakoś tak, gówno niemiłosierne, codziennie marzę ze się samo rozleci bo samemu z siebie mi szkoda je #!$%@?
Edit: ja dałem koło 500,teraz widzę że ponad 800,smiechu warte
@speedygonzales1: nie wiem co do markusa, ludzie chwala, ja wiem ze przy kolejnym zakupie przejade sie do sklepu usiasc i dopasowac, a tego grospolu nie chce znac (chociaz moze i nie powinienem narzekac na fotel za 500 zl)
@speedygonzales1: nie mam pojecia przyjacielu, tak pobieznie patrzac to chyba brane od tego samego chinczyka, porownaj sobie z grospol coco. ten grospol to moje pierwsze i jedyne. wiem tylko tyle, ze nastepne kupie po przymiarce w sklepie