Wpis z mikrobloga

Niejaka Ilona Chernobai zasłynęła w ostatnim czasie swoją heroiczną walką za #ukraina w Cannes. Pojawiła się na czerwonym dywanie w żółto niebieskiej sukni eksponującej obfity biust by po uprzednim wyprężeniu się do kilku zdjęć na instagrama oblać się po owym biuście tubką czerwonej farby.

Jakże bolesna to była walka. Pod filmem pojawił się ogrom komentarzy poruszonych kobiet. Ich zdaniem ochraniarz zbyt mocno chwycił Ilonę wyprowadzając ją z festiwalu. Niezwykła kobieca wrażliwość sprawiła, że bardzo bolesne było dla pań oglądanie tak wyprowadzanej przez ochroniarzy Ilony. To prawdziwe #pieklokobiet

Ta 10 sekundowa heroiczna walka na tym się kończy. Ilona udaje się następnego dnia na spacer ulicami Cannes w obcisłym, białym podkoszulku bez biustonosza.

The end.

#cannes #szlaufyzinstagrama #ukrainka #przemysleniazdupy #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn
WielkiNos - Niejaka Ilona Chernobai zasłynęła w ostatnim czasie swoją heroiczną walką...

źródło: temp_file.png2581390538172474098

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@WielkiNos:

następnego dnia na spacer ulicami Cannes w obcisłym, białym podkoszulku bez biustonosza.


To się szanuje, a nie jak oszustki z push-up. Cyc to ma być cyc, jaki by nie był, zastępowanie go powietrzem, skarpetami, wkładkami i jeszcze #!$%@? powinno być prawnie zakazane. Daje 8/10.
  • Odpowiedz
  • 11
ale tak właściwie to o co ci chodzi?


@senq87 hmm może to, że baby przeżywają, że ochroniarz zdecydowanie złapał cycolinę za łapę a chłopom na froncie w tym czasie rakiety upier lają ręce i nogi ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@WielkiNos tubki? Mi to bardziej wyglądało na dwa napełnione sztuczną krwią kondony, których nie umiała rozerwać, no chyba że były to jakieś specjalne woreczki używane na przykład na planach fimowych.

Co by nie mówić efekt o jaki zabiegała został osiągnięty. Swego czasu cały tiktok miałem zalany tym filmikiem, wszyscy repostowali go, pytali co to za kobieta, czemu to zrobiła, niektórzy mylili ją nawet z Kate Perry.
  • Odpowiedz
  • 9
Co by nie mówić efekt o jaki zabiegała został osiągnięty. Swego czasu cały tiktok miałem zalany tym filmikiem


@daeun tak.. powiększyła sobie zasięgi i przybyło obserwujących, którzy będą oglądać jej filmy jak ćwiczyć tyłek.
  • Odpowiedz
@WielkiNos zwłaszcza, że ochroniarz był podstawiony od niej. Po tym jak ja zgarnął wyciągnął ją na chwilę na środek, przed kamery i postali tak 2 sekundy, zdjęcia zrobione i wtedy ja zgarnął na bok. Sprytnie rozegrane
  • Odpowiedz
@WielkiNos: takie akcje też są potrzebne żeby utrzymywać w społeczeństwie świadomość że ta wojna nadal trwa, w 2 WŚ w stanach też celebryci jeździli po paradach czy sprzedawali obligacje wojenne, ale wiadomo tutaj kobieta to trzeba skrytykować nie wazne co zrobi xD typowy wyk0pek
  • Odpowiedz
@senq87: to, że pewne kobiety dostają #!$%@? jak przez moment nie są w centrum uwagi. Bo przecież jeżeli ktoś nei popierał Ukrainy to po jakiejś babie co pokaże cycki i obleje się farbą to zmieni zdanie. Sorry, ale to już więcej sensu ma jakiś Femen bo one przynajmniej chcą nagłaśniać sprawy, które nie są na czołówkach dzienników od ponad roku.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: idea zwracania uwagi na ukraine sluszna - natomiast zawsze gdy robi to kobieta, zastanawiam sie, jak mocnym motywatorem było zwrócenie uwagi też na siebie
  • Odpowiedz
  • 0
idea zwracania uwagi na ukraine sluszna - natomiast zawsze gdy robi to kobieta, zastanawiam sie, jak mocnym motywatorem było zwrócenie uwagi też na siebie


@Baudi ja niestety nie widzę innego. To zdjęcie jak tam stoi w sukience z tymi ściśniętymi cycami zaraz obok tego video niby dla Ukrainy mnie jakoś odrzuca. Jeśli w tym jest jakoś dobry uczynek to przy okazji.

To jakaś afera czy zrobiłeś opis wydarzenia? Czy chodzi o to,
  • Odpowiedz
że babę ochroniarz mocniej złapał za rękę i piszą że im ciężko na to patrzeć


@WielkiNos: Masz 14 lat? Bo jeśli masz więcej, po już chyba wiesz, ze mózg kobiety inaczej działa niż mózg mężczyzny. Różnica jest w emocjch - emocje kobiety działają szybko i bez sensu, wiec jak widzi że kogoś biją, to piszczy. Tylko tyle. Potem przychodzi dopiero otrzeźwienie i mózg zaczyna pracować.
  • Odpowiedz