Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie mysz Logitech MX master 2s i o ile wszystko super działa drogą radiową, to nie mogę się z nią połączyć przez bluetooth. Z tego co czytam to ona wymaga modułu low energy, ale sprawdziłem i mój laptop już taki ma. Mogę się połączyć myszą z telefonem, ale laptop w ogóle jej nie wykrywa. Inne urządzenia bt wykrywa normalnie. Sterowniki aktualne. Ktoś ma pomysł?
#komputery #myszki #bluetooth #logitech #informatyka
  • 6
  • Odpowiedz
@Eustachiusz: z którego roku jest laptop? Powinno działać tak czy siak, przeinstaluj sterowniki. Na początku korzystałem z Bluetooth ale komfort na radiowym jest zdecydowanie większy. Upewnij się, że klikasz dodaj urządzenie i wybierzesz myszy itd. a nie wchodzisz na windowsie w okno z paska zadań albo ustawienia, Bluetooth i patrzysz, że nie pojawia się nic nowego na liście dodanych już urządzeń.

Btw. teraz możesz spędzać sobotnie wieczory na pisaniu postów pod
  • Odpowiedz
  • 0
@Eshirael laptop z 2013, więc już dziadek. Mam teraz nowego PC i chciałem oba obsługiwać jedną myszką, a nie mam w nim BT. Myślałem żeby dokupić do niego adapter, ale słabo jeszcze dokładać do i tak drogiej myszy. Dlaczego gorzej przez BT? Są lagi?
Btw jak to 26, 70 miało być ( ͠° °)
  • Odpowiedz
@Eustachiusz: dokupiłem do stacjonarki adapter Bluetooth na usb baseusa bodaj i dramat, rozłącza. Ale może to wina mojego kompa i kiepsko ogarniętych portów usb choć z niczym innym nie mam kłopotu.

Kup Logitech unifying, do którego możesz różne sprzęty Logitech jednocześnie podłączać i obsługiwać.

Jak wyłączysz to nawet z pół roki da radę. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz