Wpis z mikrobloga

@DrFaithless: a może ktoś nie ma mamy, bo umarła w wypadku samochodowym, albo na raka zmarła lub porzuciła go w młodym wieku, żeby móc chlać wódkę na melinie u kudłatego i dorastał w domu dziecka? Komuś się mogło zrobić przykro z powodu tego, co napisała Pani Żukowska.
z fartem
  • Odpowiedz
@DrFaithless: Aha, czyli jak ktoś Tobie ukradnie rower, to Ty możesz ukraść komuś innemu?
A dlaczego Ci geje nie mogą normalnie funkcjonować tak swoją drogą?
z fartem
  • Odpowiedz
@niecodziennyszczon: a to na piwo nie można pójść nawet, bo to debilizm?
Dobrze, że już jakoś z miesiąc w ogóle alkoholu nie piję skończyłem chlać, bo bym jeszcze poszedł przypadkowo i by mnie obrażali od debili potem na internecie, kamień z serca spadł
z fartem
  • Odpowiedz
Już nawet Żukowska złomuje konfederosje i doktura Memcena, pięknych czasów dożyłem xd


@DrFaithless: Uwierz, dożyjesz lepszych. Żukowska złomuje co najwyżej ćwierćinteligentów, którzy na nią zagłosowali, a wyszydzanie części społeczeństwa, ze względu na płeć i wiek, obróci się przeciwko takim jak ty, czy tej cizdzie. Pokazali zamordyści z PIS, PO, PSL, LEWICA i 2050, jak przez dwa lata traktowali ludzi jak bydło, któremu trzeba do ucha przyczepić paszport, teraz to mogą
  • Odpowiedz
A może ktoś jest gejem w tym kraju, chce normalnie funkcjonować, ale jest ciagle dehumanizowany przez konfederosje i mogło mu się zrobić przykro? Z fartem!


@DrFaithless: to niech się wypłacze mamusi, wszystko będzie dobrze. Głowa do góry, pederasto ;)
  • Odpowiedz