Wpis z mikrobloga

@ModeracjazKlanu: Gdyby nie beta to bym diablo nie tykał (tak jak d3 nie dotknałem przez 11 lat od dnia wydania xd).
Czytam sobie te review i w sumie mi nie szkoda tych ludzi jeśli serio kupili gierke xD scaling, online czy cash shop jest znany od dawna. Z dwoma pierwszymi były doczynienia w becie. W sensie ja nie rozumiem jak możesz mieć takie low iq, że widzisz te rzeczy w becie,
@ModeracjazKlanu: 500 recenzji to nikomu nieznane indyki na steamie mają więcej ocen xD

skalowanie jedna z gorszych rzeczy w d4


@ModeracjazKlanu: No niestety nowoczesne projektowanie i robienie gry by debile co nie porzuciły w d3 też w to grały i mamy efekt. Kilka dobry pomysłów zmarnowane.
@ModeracjazKlanu: Tak szczerze to glowna wada dla mnie jest to ze po 3 betowych weekendach, podczas ktorych probowalem rozne klasy, dalej z kazda nowa gra musze robic to samo. Te same questy, ktore znam na pamiec. Jeszcze gdyby to bylo cos jak bialy sad gdzie jest duzo contentu i duza mapa i zawsze jest cos do odkrycia, ale tutaj jest po prostu bieganie od znacznika do znacznika i po drodze wypelnione
@Gnoju przecież takich tytułów jest dziesiątki, diablo 4 bez powodu nie zostało zjechane, jest to po prostu gierka poniżej przeciętnej, jakbyś sobie kliknął w opinie to byś zobaczył, że ludzie się normalnie wypowiadają, a najczęściej to właśnie wystawione są 10 bez jakiegokolwiek wyjaśnienia
przecież takich tytułów jest dziesiątki, diablo 4 bez powodu nie zostało zjechane, jest to po prostu gierka poniżej przeciętnej, jakbyś sobie kliknął w opinie to byś zobaczył, że ludzie się normalnie wypowiadają, a najczęściej to właśnie wystawione są 10 bez jakiegokolwiek wyjaśnienia


@ModeracjazKlanu: nie masz racji. Diablo 4 zostało intencjonalnie zbombardowane negatywnymi ocenami. Poczytaj sobie o zjawisku "review bombing". Podobnie było np. z grą The Last of Us 2, która była