Wpis z mikrobloga

  • 0
@lezese: No dokładnie tylko,ze ludzie to #!$%@? i kopia tylko pod tobą dołki a co niby robic na nockach zwłaszcza ze siedzę tu 24 h? Masakra po prostu
  • Odpowiedz
@Boss477 też chcę się zatrudnić jako cieć bo do innej roboty się nie nadaję. Zawsze sądziłem że można oglądać filmy na laptopie. Skoro masz dyżur 24h to przecież musisz coś robić w tym czasie. Nie da się siedzieć 24h i patrzeć na monitoring. Sam planowałem oglądać filmy albo czytać książki.
  • Odpowiedz
  • 0
@lezese: Masz racje zwłaszcza,ze nie zarabiam tutaj milonow tylko najniższa krajowa a najgorsze w tym wszystkim jest to mordo,ze oni robią z tej roboty jakby jakimiś dyrektorami byli totalne zaangażowanie typ myśli,ze jak jest dowódca zmiany to chwycił Pana Boga za nogi Jprd żenada Haha
  • Odpowiedz
  • 1
@dziobnij2: No nieda sie przecież siedzieć przez tyle godzin i nawet nie obejrzeć filmu albo książki poczytać bez przesady tylko tu ludzie są jacyś #!$%@? i tego nie rozumieją a poza tym tak sie angażują w ta prace jakby byli jakimiś prezesami żenada po prostu
  • Odpowiedz
@Boss477: samozwanczy dyrektor, dowódca zmiany. to nie jest wojsko, jak chca miec pod soba ludzi i miec na nimi pelna wladze, zapraszam do wojska. pluj na cywili, ta robota to super sprawa, graj sb, czytaj, ogladaj filmy, jak xcie zwolnia to zwolnia.
  • Odpowiedz
  • 1
@lezese: Ja ci powiem jedno ludzie w ochronie z mojej oceny boja sie wylecieć z tej roboty bo wiedza,ze nie nadają sie do niczego innego i dlatego maja taka spięta dupe.
  • Odpowiedz
@Boss477 Ja rok na dowódcy byłem to z obchodowymi monitory odłączyliśmy i graliśmy w Fifę od 16 do 2-3... xD

7 osobowa ekipa, dwóch się wkręciło i w sumie dowódców to było czterech bo w tyłu siedzieliśmy na monitoringu a reszta cieciów #!$%@?ła za trzech, ale szedł dobry bajer więc #!$%@?.

finalnie się sielanka skończyła bo chcieli mi za pomocnika w zastępstwie obchodowego #!$%@? i go #!$%@?łem na mopa a sobie wziąłem
  • Odpowiedz