Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Van-der-Ledre: Co do kręgów w zbożu, to chyba wdarło się małe niedopatrzenie. Kręgi niewykonane przez człowieka charakteryzują się tym, że łodygi są nienaruszone, bez jakichkolwiek zniszczeń. Poza tym łączenie kręgów zbożowych z UFO jest trochę na wyrost, bo w zasadzie to oprócz kilku relacji świadków o "świetlistych" kulach, nie ma nic innego, co mogłoby łączyć te dwa zjawiska.
@Renard15: Ich technologia może nie być na tyle zaawansowana. Być może jest dla nich prosta, wręcz prymitywna. Dla nas będąc czymś niewyobrażalnym. Jeśli tu przybywają i robią to, co robią, to widocznie nie są "wszechmocni".
@Renard15: nie wiadomo, takie pytania są mało sensowne, jeśli istnieją, to nie znamy ich technologii, ich sposobu myślenia, nie wiemy nic. tak jak pytania skoro są na tyle rozwinięci aby łamać prawa fizyki na naszej planecie, to jakim cudem się rozbijają? błędnie zakładamy że są idealni. ludzkość opanowała loty samolotami, a jednak katastrofy się zdarzają.
może te teoretycznie rozbite statki kosmiczne to jakieś drony, a ich piloci to jakaś forma biologicznego
@Renard15: Kiedyś oglądałem na yt, nie pamiętam gdzie, ale było mówione, że wybuch bomby atomowej jest tak niszczycielski, że może być odczuwalny nawet w innych wymiarach, ale traktuje to bardziej jako ciekawostkę / hipoteze.

Co do wpisu @Van-der-Ledre, to ja skłaniam się ku temu, że nie wszystkie incydenty pochodzą z jednego źródła. Generalnie nasze rozumienie świata jest znikome, dlatego ja bardzo sobie cenie Avi Loeba, jego fascynacje kosmosem i chęć
Ścigane, zwyczajnie "przeskakują" kilkadziesiąt km dalej lub całkiem znikają. Łamią prawa fizyki, przekraczają barierę dźwięku bez efektu dźwiękowego, nurkują w wodzie, bez wchodzenia z nią w interakcję, brak "plusku". Wlatują do aktywnych wulkanów, przyspieszają od 0 do kilkudziesięciu km/s w sekundę.


@Van-der-Ledre: To zwyczajne kłamstwa. Jedyne sensowne video to tic tac i nic takiego nie robił.
@Van-der-Ledre: ja ostatnio czytałem jakiś artykuł że jest hipoteza że ufo to ludzkość z przyszłości - tak jak to miało miejsce w filmie Intersteral.
Cofają się w czasie lub przez wymiary do nas żeby nas obserwować i czasami "pomóc".

A tacy zwykli obcy to chyba raczej nie istnieją. Życie w kosmosie może powstać ale za dużo czynników jest ważnych żeby powstała inteligentna cywilizacja. Żeby organizmy się rozmnażały musi być nawet odpowiednia
@Van-der-Ledre: a czytałeś arteuzę i jego przewidywania z nutą nostradamusa? Pisał to od 2009 do 2010 roku, ponad 400 stron pdfa, iv wojna światowa wybuchnie gdy jakiś szkot-geniusz około 2150 roku odkryje nowe zależności między czasem a innymi częściami rzeczywistości, zbuduje maszynę zdolną spowalniać i zatrzymywać czas w określonej przestrzeni, dzięki temu Szkocja stanie się imperium, przez trzy lata dotrą do Indusu gdy jedno z państw Indyjskich stworzy taką samą broń,
@Van-der-Ledre: nie rozumiem skąd założenie, że pochodzą z innego wymiaru. Skoro ich technologia jest tak zaawansowana że nie ma sensu jej rozważać to mogą być z tego wymiaru tylko mają sprzęt o którym nam się nie śniło. Na przykład opanowali grawitację i mogą przyspieszać jak im się podoba bo ich urządzenia neutralizują działająca siłę g. Mogą mieć pola chroniące przed wysoką temp.