Wpis z mikrobloga

  • 0
@MePix: w marcu miałem 3500 ars (ale to sprzedaż na rynku skrzynek cs co miałem w ekwipunku)
w grudniu 1700 ARS, w zeszłym roku w marcu dopiero zarobiłem 20 000 ars ale to też przez sprzedaż kluczy na rynku. więc mimo wszystko ciężko potwierdzić, że masz racje
  • Odpowiedz
  • 0
@MePix: normalnie bez vpn kupujesz? Przez jaką przeglądarkę. Pamietam jak kiedyś latało info żeby nie kupować gier przez komputer bo wywala, bespieczniej przez telefon, ale potem juz sie to naprawiło i mozna bylo normalnie kupeoac
  • Odpowiedz
@Denial94: mimo to 20k miałem, jakieś 50% średnich zarobków
2 miesiące temu to nie tak długo znów

A nawet sę nie domyślam jaki zakres czasu biorą pod uwagę.
Ja nigdy nie przekroczyłem 5k AR$ od początku afery kupuję grę za grą i nic mi się nie stało
Raz miesięcznie kupuję albo DLC albo grę
MePix - @Denial94: mimo to 20k miałem, jakieś 50% średnich zarobków 
2 miesiące temu ...

źródło: obraz_2023-06-09_211319909

Pobierz
  • Odpowiedz
@Denial94: klienta steam, na PC, bez VPN
Jak widzisz, kupuję gry kilka razy na miesiąc, w tym miesiącu już 4 gry i 3DLC poleciało i wciąż mam Argentynę, obstawiam, że zabierali się do tego od dłuższego czasu i klasyfikowali konta pod kątem wartości portfela

Bo nie ma innego wytłumaczenia, jedyne co mnie różni od reszty, to właśnie to, że ja nigdy nie przekroczyłem 5k AR$ na steam, a każdy z was
  • Odpowiedz
@Denial94: Nie wiem, ja swoje przeniosłem 4lata temu
Pewnie wpadną pod takie same kryteria, albo po prostu zapisali PI z którego się logowałeś, mają jakiś spis twoich IP i teraz każde konto nowe z tym IP też poleci na pierwotny region Polski.

Ja tylko snuję domysły, nie wiem co i jak ogarnęli, ale widać, że ogarnęli to porządnie.
Znowu, najpierw zablokowali karty płatnicze i kilka osób wróciło, teraz przenoszą do Polski
  • Odpowiedz
@MePix: Wątpię żeby miało znaczenie to ile miało się w portfelu Steam. Jeszcze na początku tego roku przez dobre 2 miesiące obracałem setkami tysięcy $ARS
  • Odpowiedz
@Denial94: Kiedy ostatnio sprzedałeś coś na rynku społeczności?
Ktoś (kto został cofnięty do PL) potwierdzi, że można zostać cofniętym przy wystawianiu itemów na rynku, czy jest to tylko powielana plotka?
  • Odpowiedz
@Denial94: Ale to nie podczas wystawiania Cię deportowało, tylko podczas próby zakupu gry? Jeśli to info znajduje się w którymś z komentarzy (patrząc na szybko nie znalazłem) to sorry, że pytam.
  • Odpowiedz