Wpis z mikrobloga

Pragnę zaznaczyć, że PiS swoim programem 500+ na przełomie lat 2015-2017 troche poprawił dzietność w naszym kraju (jak widać na wykresie w opublikowanym JPG), bo później pod koniec 2017 r zaczęła się fala dezinformacji fejk newsów opozycji i ruskich trolli, potem pandemia koronawirusa i wojna na Ukrainie przyczyniły się do spadku dzietności co też widać w poniższym wykresie
¯\(ツ)/¯

#polityka #polska #pis #takaprawda #obserwatorgospodarczy

Jak ktoś chce tu link do artykułu, z którego wziąłem wykres: https://obserwatorgospodarczy.pl/2023/02/08/urodzenia-w-polsce-polki-rodza-najmniej-w-historii-wykres/
Pobierz
źródło: 20230609_130158
  • 33
@Czloneknarodu: który fakt? Ten z dupy płytszej czy głębszej? XD wiesz, że jakby ten wątpliwy moralnie program poprawił dzietność, to wiedziałbyś trend? Że w tym momencie miałbyś baby boom 500+ i prak miejsca w klasach pierwszych a na deorzu potykalbys się o dzieci? Rozumiesz jak działa skalowanie wykresu? Wiesz, że wszystkie "programy" pokazują sowoje efekty po określonym czasie? Dla mnie to wygląda, że polityka Tuska w końcu zaczynała przynosić obiecane efekty
@moj_wykopowy_login: @Przemasu Przyjrzyjcie się wyraźnie w zamieszczonym przeze mnoe wykresie i zapoznajcie się z artykułem, który podlinkowałem, a później jeszcze raz tym razem ze zrozumieniem przeczytajcie mój wpis, w którym jasno napisałem, że mówie o że PiS swoim programem 500+ przycił się do poprawy dzietności w naszym kraju w latach 2015-2017 (jak widać lekki wzrost w tych latach na tym wykresie), a pod koniec 2017 jak widać następował spadek właśnie przez
@moj_wykopowy_login: I tutaj zakończe z tobą tą jałową dyskusje, ponieważ stwierdzam, ze dyskutuje z trollem i nie będę się zastanawiać czy ruski czy pożyteczny idiota, bo i tak wystarczająco duzo czasu poświęciłem na naszą dyskusje, zegnaj i nie odpisuj bo cie wrzuce na czarno