Wpis z mikrobloga

Typowa wizyta bezinteresownego Wasickiego na strimie dzień przed świętem
- Ja mam wy-jeane co wy na tym czacie piszecie debile, mariusz jutro do banku idziemy
- masz fajeczke? Weź daj jednego dla mnie i dla jacy
- a co ja jestem?! Masz i więcej nie dostaniesz. No ja Mariusza znam jak taki o byłem, tylko ja tu ogarniam i chcę im pomóc, a piszcie sobie na tym czacie, ja mam wy-jebne, mariusz a co z pieniędzmi ze strimów? Gdzie one idą? A ja w ogóle siedzę drugą godzinę i czekam na to zimne piwo co chciałem tylko minimum Lech albo warka ma być
- jo my tu wino mamy, masz sobie wypij szklaneczkę
- kuwa, ja wina nie chcę tylko piwo, a #!$%@? mam debile, gimbusy co sobie na tym czacie piszecie, dzięki mnie strim jest, o tu podniosę koszulkę pokażę, ta osoba wie o kogo chodzi, taki mam kadłun, No tylko ja tu ogarniam, mariusz i jaca jutro sprzątanie na czworakach będziecie sprzątać, w ogóle Mariusz jutro porozmawiamy ale bez kamer, bo mi się to nie podoba, jutro do banku idziemy, ja ci wózek załatwię, a w jakim banku masz konto?
-PKO, to jo jutro wózek załatw i pójdziemy
- o kuwa to tam kolejki zawsze są, ale ten wózek to ty sam będziesz kręcił ja cię pchać nie będę, a piszcie sobie na tym czacie, ja mam wy-ebane na to, czytam tam 2-3 osoby, ja zaraz spadam i więcej tu nie przyjdę
- a dobra kuhwa, posiedź jeszcze i daj papieroska
- mariusz nie #!$%@? mnie ( jaca bełkocze w tle że mariusz ma fajki odkupić). O Jaca a ty dzisiaj jaki trzeźwy, jak ogarniasz.( wpada donejt, wkrecający Wasickiego) o za tego donejta dziękuję, takich to mogę słuchać, no tylko ja tu ogarniam, o mariusz tu masz colę a tu Ice tea, ja pergolę czego tego do lodówki ni wsadzisz, a jutro do banku pójdziemy mariusz bo mi to się nie podoba l, a wy-ebane mam na to co sobie gimbusy piszecie na czacie, ja i tak zaraz spać idę i więcej tu nie przyjdę...
#danielmagical #patostreamy
  • 5