Wpis z mikrobloga

Play mnie zrobiło w #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzwoni do mnie ostatnio gościu z playa z ofertą nowego abonamentu, lepsze warunki niż obecnie więc po rozmowie się zgodziłem. Jedyny szkopuł to taki, że trzeba było zrobić cesję, bo przenoszę numery z firmy taty na firmę siostry. Ogólnie z gościem kontakt był spoko. Nagle w środę wszystkie numery podpięte pod firmę dostały informację o wyrejestrowaniu, pół godziny później o zarejestrowaniu ponownie i od tej pory stały się numerami na kartę. Nie działa internet, muszę wykupywać pakiet, żeby móc cokolwiek sprawdzić.
Bez żadnego uprzedzenia o tym, że to może chwilę potrwać. Od tej pory z gościem nie ma już kontaktu, chyba pojechał na długi weekend ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście na infolinii standard, mogą mi zaoferować super pakiet do wykupienia na kartę, eh, jak działało wszystko to mogłem nie ruszać, a teraz muszę się męczyć z dzwonieniem po nich i odkręcaniem tego wszystkiego.
Ale kto przez dłuższym wolnym robi takie coś?

#play #telefony #oszukujo
  • 3
Ale kto przez dłuższym wolnym robi takie coś?


@kiedys_bede_bogaty: OP :)

Generalnie odradzam przed wolnym zlecać takie rzeczy, bo w razie jakichkolwiek problemów technicznych jest spora szansa, że osoba, która je potrafi rozwiązać będzie na urlopie. I temat może czekać aż do jego/jej powrotu. Co oczywiście wydłuży czas przejścia całego procesu.
@mp107: ja mu nie zlecałem tego przed wolnym weekendem, dokumenty do cesji wysłałem mu w zeszłym tygodniu w piątek. I nie spodziewałem się, że to może mieć jakieś negatywne efekty, założyłem, że dla mnie będzie to nieodczuwalne.