Wpis z mikrobloga

Mam już umowę deweloperską z lutego mieszkanka z wpłaconym wkładem własnym. Pierwszą transzę muszę wpłacić do 30.09. Oczywiście chce to wziąć na #bezpiecznykredyt. Myślicie, że do września się wyrobimy? Jeśli nie to trzebaby do dewelopera o jakąś aktualizację harmonogramu wpłat, ew. wpłacić z opóźnieniem z odsetkami. Na co wg was zwrócić uwagę?

A z innej mańki. Słyszę od swojego zaprzyjaźnionego pośrednika, że z bezpieczny kredyt będzie można prawdopodobnie składać tylko bezpośrednio w oddziałach banku, gdyż pośrednicy mają być z tego wyłączeni.

#kredyt2procent #kredythipoteczny #kredyt
  • 3
  • Odpowiedz
@ShinpuTokubetsu: Powinniśmy się wyrobić, pewnie zależy też od ilości wniosków, ale myślę że jak złoży się pierwszego dnia to w ciągu miesiąca powinni się obrobić, pewnie najgorzej będzie jak złoży się gdzieś po kilu dniach od startu programu. Ja mam ratę płatną do końca sierpnia. Dogadałem się z deweloperem, że umorzy mi ewentualne odsetki.
  • Odpowiedz
@ShinpuTokubetsu: Ja mam ratę w harmonogramie na 15.09 i jestem obsrany czy się wyrobie :) Natomiast mój doradca twierdzi, że nieoficjalnie mają dostać kwity na wnioski o bk2% już w okolicy 20.06 więc coś temu Twojemu się chyba robić nie chce....
  • Odpowiedz