Wpis z mikrobloga

No jasne lepiej lepiej oddać komuś dziecko (#!$%@? wie kto to jest i co zrobi z tym dzieckiem) niż pomoc rodzicom tego dziecka w wychowaniu.


@sandal: ale to jest ogromna manipulacja, bo ogłoszenie jest opublikowane w innych realiach czasowych. Wtedy nie było opieki społecznej i ogrom biedy, więc ludzie nie mieli większego wyboru.
@qeti: historia powojenna z mojej rodziny. Dziadka rodzice zmarli podczas wojny i zostawili 4 dzieci. Dziadek z bratem zostali w domu i w zamian za ich opiekę rodzina która się nimi zajęła dostała połowę ich domu.
Jedna siostra została oddana do rodziny 40km od domu, a druga 80km. Ta 40km szła do rodziny na piechotę.
Ta 80km nie była akceptowana przez rodzinę adopcyjna, bo mieli im przyprowadzić chlopca, a nie dziewczynkę
@sorek
Chiny nie beda bogatsze niz inni to raz.

A dwa - możesz się wymądrzac bananowy Oskarku bo miales farta urodzic sie w jednym z bogatszych miejsc na ziemi. Gdybys sie urodzil w jakichs zatechlych indiach to wlasnie teraz co najwyzej nie #!$%@? glupot na wykopie tylko jedyna twoja stycznosc z komputerami to byloby wytapianie golymi rękami metali szlachetnych z plytek do „recyklingu”
dziecka w wychowaniu


@sandal: coś Ci się pomyliło, jedynie w czym państwo może pomóc to w hodowaniu dzieci, a pomoc ogranicza się do rzucenia kasy. Zarobki w mopsie są takie że wszyscy mają gdzieś wychowanie, byle się jakaś krzywa akcja do mediów nie dostała.
@sandal: co mu da rozdawnictwo ze strony rządu które napędza inflację i które winduje ceny wszystkiego przez co ten ojciec ma więcej pieniędzy o niższej sile nabywczej
@yannikto:
A gdzie ja napisałem żeby dawać mu pieniądze?
Sa inne formy pomocy np podwyższenie kwalifikacji, pomoc dzieciakowi w szkole i nauce, lub cokolwiek innego co by pomogło temu gościowi być samodzielnemu i wychować dziecko.
@Mineciarz69: Do czego zachęci niby? Jak ktoś ma niepełnosprawne dziecko to do czego to ma zachęcić kogoś?


Do tego, żeby se #!$%@? nie robić dzieci jak cie nie stac? I tak, przed zrobieniem sobie dziecka trzeba pomyśleć czy stać mnie na to, jeśli urodzi się niepełnosprawne
@Mineciarz69:
A jeśli Cie stać na jedno ale Twoja żona urodzi czworaczki, suprise #!$%@?. Bierzesz pod uwagę czynniki losowe?
Mam #!$%@? bać się zrobić czegokolwiek o w konfederackim świecie jak mi potknie się noga to moja wina i mam zdechnąć z głodu, idąc takim tokiem myślenia to trzeba srac w żelaznych majtach bo mnie szczur za jaja może #!$%@?ć a później będę mnie leczyć przez mój debilizm bo idąc srac nie
@sandal: Widzisz, a mnie ten system nauczył lenistwa i #!$%@? jaj. Pracuje se na 1/2 etatu, gram w gierki, żre gówno i mam #!$%@?. Nie płace grosza dochodowego bo nie przekraczam kwoty wolnej od podatku, a do lekarza mam takie same prawa jak ktoś kto płaci 100k miesięcznie xD.