Wpis z mikrobloga

@1Ameredhel1: mem jest moj, kompleks na tle narodowosciowym to powod szlajania sie polek za erazmusami i hiszpanami, to dlatego mlody sztur ze starym szturem wstydzą się mówić po polsku za granicą (45lat komuny robi swoje)
  • Odpowiedz
daję plusa za potęgę nonsensu tego obrazka


@Tymajster: ale dlaczego? Izrael oficjalnie jest państwem religijnym - tam od piątku wieczorem do soboty wieczorem nie jeździ nawet komunikacja miejska a jedyne otwarte sklepy to te arabskie - naprawdę, tam religie biorą naprawdę na poważnie. W szabat kraj zamiera tak że nasze niedzielę niehandlowe to nic w porównaniu. Dodatkowo możesz zostać zwyzywany, opluty lub obrzucony kamieniami jeśli wejdziesz do nieodpowiedniej dzielnicy w tym
  • Odpowiedz
@Davidozz: i kto siedzi i pluje na Polskę a potem podnieca się z jakiegoś powodu Izraelem lol nawet jak ktoś już jest lewakiem i powiedzmy że to robi to ma gdzieś bliski wschód tylko nie wiem, uwielbia USA? Jak już muszę tutaj tworzyć osoby. Po cholerę robić tutaj jakieś wymyślone osoby i się na nie denerwować.
  • Odpowiedz
@Davidozz: ale ja nie mówię o jakichś wykopowych trollach tylko prawdziwych ludziach xd
Można sobie chodzić na marsze równości, lewackie protesty, mieć znajomych lewaków. I większość jeśli już wesprze Palestynę, bo flagę Palestyny mi się zdarzyło widzieć na takich rzeczach ale nigdy Izraela. No bo po co, naprawdę myślisz że kogoś obchodzi Izrael? xd
Patrzę na wykop i inne takie miejsca raczej z boku, tak tylko mówię że jest też prawdziwe
  • Odpowiedz