Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Niezły cyrk w nowym odcinku :)
W 1 i 2 odcinku przynajmniej 3 dziewczyny wyjątkowo mocno zasugerowały Ventylowi że jego kostium z Allegro to zdecydowanie zły wybór, aby zaimponować. Co robi Ventyl? Zakłada swój strój cyrkowy aby zrobić wrażenie na Luizie, a następnie na setce mówi że to damska wersja niego. Luiza genialnie rozgrywa Ventyla i potrafi dostosować się do rozmówcy, a chłopak nawet nie wie że już jej mixem sojusznika i zupki chińskiej jednocześnie. Tekst Luizy w rozmowie z Wixonem "ale ja nie zdąrzyłam w tej konkurencji nawet wystartować" piękny.
Cipołaj - nie odrobił lekcji i nawet nie starał się ukrywać że jest narcyzem z przerośniętym ego - tekst sugerujący że po programie odzywały się do niego same brzydkie dziewczyny i nie był zainteresowany to złoto.
Domi - zmiany wizualne na plus i właściwie tyle - dowiadjujemy się że Ventyl dostał od niej kiedyś kosza, a w programie chyba Gjacz jest zainteresowany.
Kolejny odcinek zapowiada się niezwykle zacnie - będzie creme de la creme programów reality czyli dymy i nie mogę się doczekać :)))) Zjawka sugeruje że Gjacz się "wkujwił" i poleci domino, zatem je je je :)
  • 2
@kipman1 Dominika pasuje do Gjacza i mógłby to być dobry team, Ventyl jest po prostu zakompleksionym wieśniakiem, póki co dla mnie Julka jest nie do strawienia, jak w ogóle można myśleć o publicznych wystąpieniach bełkocząc, miała czas na logopedę, ale po co, lepiej wpakować kasę w kwasy i botoksu, za to Dominika odrobiła lekcję i wygląda dużo lepiej.
@kipman1: Mikołaj i tekst o ofertach po programie to jest SZTOS, ale ja czekam tylko na GJACZA. Beka z tego programu bo tutaj raczej zadnych milosci nie bedzie. Bardziej jest to nastawione pod Dymy. Najlepiej jakby zawołali Adama z 1 sezonu i Martyne xD