Wpis z mikrobloga

Oho, zaczyna się. Wczoraj w pracy na spotkaniu dowiedziałem się że teraz będzie mniej delegacji i zagranicznych szkoleń, ponieważ musimy ograniczyć ŚLAD WĘGLOWY.

Mamy również wynajmować tańsze hotele niż do tej pory, ponieważ ŚLAD WĘGLOWY xD

O ile zakład, że za parę lat nie będzie można zrobić wielu rzeczy prywatnie, bo ŚLAD WĘGLOWY?

#bekazpodludzi #korposwiat #zalesie #ekologia
  • 89
  • Odpowiedz
O ile zakład, że za parę lat nie będzie można zrobić wielu rzeczy prywatnie, bo ŚLAD WĘGLOWY?


@Nupharizar: będzie można. Pojęcie śladu węglowego jest krytykowane w środowisku własnie za przerzucanie odpowiedzialności z korporacji na jednostki, które same nic nie zmienią.
Po prostu hrówy z twojego korpo coś tam usłyszały, nie zagłębiły się i robią teraz takie fikołki.
  • Odpowiedz
  • 9
@mpetrumnigrum nie wierzę, myślę, że to wymówka, żeby mieć jeszcze wiecj hajsu. Zaraz przed ogłoszeniem tych smutków o śladzie węglowym pochwalili się rekordowymi wynikami finansowymi, więc to po prostu chciwość.
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum nie wierzę, myślę, że to wymówka, żeby mieć jeszcze wiecj hajsu. Zaraz przed ogłoszeniem tych smutków o śladzie węglowym pochwalili się rekordowymi wynikami finansowymi, więc to po prostu chciwość


@Nupharizar: to też jest wytłumaczenie. Że więcej gotówki dla właściciela a was wrzucą do motelu.
  • Odpowiedz
@Nupharizar: Cholerne lewaki. W Indiach srają na ulicach, a ja w Polsce nie mogę bo to "niehigieniczne". Idioci próbują naprawiać świat, co z tego, że w Polsce na ulicy nie srają, jak całe Indie tak robią. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
O ile zakład, że za parę lat nie będzie można zrobić wielu rzeczy prywatnie, bo ŚLAD WĘGLOWY?


@Nupharizar: No niestety tak będzie, ale sami jesteśmy sobie winni, bo #!$%@?śmy planetę. Zużywamy więcej zasobów niż mamy a każdy wie, że nie da się zadłużać w nieskończoność. Szkoda tylko, że to uderzy głównie w przeciętnych ludzi a nie w przedstawicieli korporacji i państw. Ważne, żeby pamiętać, że bez polityki klimatycznej i tak nastąpiłby
  • Odpowiedz
@Nupharizar: No to atakują. Ogół społeczeństwa. A nawet jakby zaatakowali to, co ty chcesz i wydaje ci się, że jest głównym trucicielem, czyli bogatych ludzi sukcesu i nawet jakby oni się zmienili, to nadal płakałbyś że ci zabierają komuchy wolność i jak bogatych stać na ograniczenie śladu węglowego i nie srania na ulicy to nie znaczy że szarego obywatela stać.

Więc co to zmienia? Nic.
  • Odpowiedz