Wpis z mikrobloga

u was też #enea w #poznan nie jest w stanie wystawić faktury za prąd od kilku miesięcy? Ja czekam na fv od lutego i nawet na wyraźne żądanie kolejnej z podaniem bieżącego odczytu odpisują, że nie mogą bo "prace serwisowe w systemie bilingowym"

w internetach widać tylko komunikat adresowany do firm z nieznaną datą publikacji
https://www.enea.pl/pl/dlafirmy/obsluga-klienta-i-kontakt/informacje-dla-klienta/przesuniecie-terminu-wysylki-faktur

brzmi to jak migracja ERP/CRM z niespodziewanym fakapem, w obecnych inflacyjnych czasach opóźnione przychody to konkretna strata
  • 14
  • 0
@bin-bash: no wlasnie SSP moglyby bardziej postarac sie w komunikacji z "petentami" zamiast rzucac SOA w stylu kartki na kiosku "zaraz wracam" a ja nie wiem od kiedy ta kartka wisi oraz ile to jest zaraz ; )
@hu-nows: miałem tak samo, a potem wysłali całość do zapłacenia w ciągu kilku dni ( ͡° ͜ʖ ͡°) (nie powinno być to problemem, ale widzę ile ludzi żyjących od 1 do 1 nie ogarnęło sprawy)
Na tickety zgłoszeniowe nie odpowiadali.
  • 1
@szarpiedrutybogrube: ja w lipcu dostalem od ENEA fv za polowę lutego i znowu cisza, normalnie geniusze plynnosci finansowej, chyba mają za dużo hajsu ze tak sobie kumulują to co mogliby zarobić wcześniej. Z punktu widzenia udzialowców to powinno wyglądać jak raząca niegospodarność no ale SSP nie musi być gospodarna, wystarczy że jest "narodowa" ;)