Wpis z mikrobloga

Ludzie pomocy, mam nowego laptopa z windows 11 i dla mnie to #!$%@? czarna magia.

Na starym komputerze z windows 7 normalnie otwieram sobie wszystkie pliki tak jak ja chce, np word, excel i tak dalej a na tym lapku mam jakis office 365 i nie mogę otworxyc nic z dysku prócz jakichś plików udostępnionych.
Dostaje meila - nie otworze. Znalazłem coś że mogę wykupić subskrypcje na rok za 299,99, klikam zakup, podaje dane karty i zgłasza mi, że dane nieprawidłowe a tą samą kartą robiłem wczoraj zakupy.

O co chodzi między tym oficem 365 bez subskrypcjia tym z? Wtedy będę mógł normalnie pliki otwierać?

#windows11 #laptopy #lenovo
Zarzutkkake - Ludzie pomocy, mam nowego laptopa z  windows 11 i dla mnie to #!$%@? cz...

źródło: temp_file.png9143583810635775183

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake ale to nie windows a wersja offica. kup sobie zwykłego, nie online subskrypcję i będzie tak samo. 0365 jest z miejsce w chmurze ale nie wiem po co on komu
  • Odpowiedz
@czuczer: Bo w ramach jednej licencji możesz ją instalować na 15 urządzeniach (5x PC / 5x tablet / 5x telefon) + jest opcja Office family i wtedy w ramach jednej subskrypcji masz kilka licencji, którymi możesz kogoś obdarować.

A w firmach Office 365 się super zarządza z poziomu jednego konta / 500 licencji, bo zwykłym wieczystym musisz je przypisać po 25 na jedno konto administracyjne max.
  • Odpowiedz
  • 0
@Vasek ja tak na prawde potrzebuje excela otwierac z dysku, dostJe co jakis czas ofertt na przetargi wlasnie w excelach i nawet nie wiem jak moge to udostepnic bo obecnie moge stworzyc nowy plik
  • Odpowiedz
@xyz_xyz: Libre Office lepiej kopiuje rzeczy z Worda czy googlowego arkusza, już nie pamiętam, ale nie gubił formatowania i niektórych znaków. nie zamieniał na, krzaczki jak open office. Jak dostajesz w Excelu oferty to pewnie będziesz chciał moc je skopiować bez wyrywania włosów z głowy.
  • Odpowiedz