Wpis z mikrobloga

To co dziś pokazali piłkarze Wisły Kraków to antyfutbol.
Czekam na kolejne tłumaczenia złotoustego prezesa. Co tym razem przeszkodziło? Zły układ planet, ciśnienie, godzina meczu, dzień roboczy czy może źle przycięta trawa? Tę komedię pomyłek należało zakończyć już dawno i z podniesionym czołem zaczynać jak Ruch od 4 ligi ogrywając juniorów i młodych, perspektywicznych graczy, a nie promując Hiszpanów.
Przypomnę tylko ten klub ma nadal 40 mln zł długu, postawiono wszystko na jedną kartę, a wyszedł klops roku.

Możecie mnie hejtować, ale fakty są jednoznaczne.

#wislakrakow #pierwszaligastylzycia #mecz #ekstraklasa #ekstraklasaboners
  • 13
@EndThis Cytujesz moje "zaczynać jak Ruch od 4 ligi" a piszesz o jakimś bankructwie i nie zaczynaniu od nowa, a czym w takim razie jest start w rozgrywkach od 4 ligi, promocją? Możesz zakrzywiać rzeczywistość, żyć w jakiejś równoległej albo udawać, że jest dobrze, ale przykład Ruchu pokazuje, że można zbudować względnie szybko solidne podstawy, a nie dorzucać $ do trupa byle tylko mieć Ekstraklasę.

@lajsta77 Czy ja gdzieś napisałem o bankurctwie?
@Utnapisztim2023 już nie udawaj o co ci chodziło z zaczynaniem od 4. ligi XDDDD btw Ruch najniżej był w 3. lidze, restrukturyzacja długów nastąpiła bo inaczej byłby bankrut i te długi ciążyły przez ostatnie lata i nadal nie wszystko zostało spłacane.

Ruch nie zaczynał nic od nowa, to jest ta sama spółka która się #!$%@?ła z ekstraklasy, z tymi samymi długami a od nowa to zaczął Widzew albo Polonia.