Wpis z mikrobloga

Wyborny artykuł, o tych „kilku naziolach” na cały kraj :D
Nie zdążyłem go jeszcze całego przeczytać ale przynajmniej z początku autor pisze, że jak poradzić na to, że co chwila pojawiają się zdjęcia kolejnych ukraińskich nazioli, że trzeba uczulić na tym punkcie naszych ukraińskich braci, by się z tym tak nie obnosili xd
Czyli problemem nie jest sam fakt, nazistów na Ukrainie ale jak zaradzić temu by tego tak nie eksponowali, bo daje to paliwo ruskiej propagandzie… która twierdzi, że na Ukrainie jest sporo nazioli xd
#4konserwy #ukraina #totylkokilkuukraincow
Pobierz huncwot_ - Wyborny artykuł, o tych „kilku naziolach” na cały kraj :D
Nie zdążyłem go ...
źródło: Zrzut ekranu 2023-06-6 o 17.59.33
  • 6
Czyli problemem nie jest sam fakt, nazistów na Ukrainie ale jak zaradzić temu by tego tak nie eksponowali, bo daje to paliwo ruskiej propagandzie… która twierdzi, że na Ukrainie jest sporo nazioli xd


@huncwot_: Tak właśnie jest. Wszystkie informacje negatywne dla Ukrainy trzeba zakopać i o nich zapomnieć bo trwa wojna xD.
@JPRW: o czym ty człowieku #!$%@??
wrzucam artykuły z wielu źródeł na termat tego ci się dzieje na Ukrainie a ty wyskakujesz pod żebroplusy z wysrwami o Wołyniu...
to jest tak żałosne i głupie co napisałeś, że jeszcze jeden taki kretyński wpis i będziesz mógł się mądrzyć gdzie indziej
@turfa8: tego jest tyle, że dałem osobny wpis tylko o nazi tatuażach pojmanych Ukraińców
oczywiście wpis spadł szybko z rowerka ale za to z jakiś powód od paru tygodni może sobie płonąc swastyka na mirko i moderacja nic z tym nie robi xD
Jak widać ukraińscy nazi są tutaj chronieni i nie wolno ich szkalować
Pobierz huncwot_ - @turfa8: tego jest tyle, że dałem osobny wpis tylko o nazi tatuażach pojma...
źródło: IMG_6167