Wpis z mikrobloga

Czy mi się tylko wydaje, czy jednak współczesne kuce, rozumiani jako zwolennicy tzw. wolnościowców, to jakieś umysłowe odpady w porównaniu do, dajmy na to, kucy sprzed 10 lat? Kiedyś mogłeś z takim fanem Korwina podyskutować, wysłał ci nawet jakieś źródła i statystyki na poparcie swoich tez. Dzisiaj bot Mentzenika wyśle ci najwyżej mema, albo bez żenady napisze, że likwidacja PIT i VAT spoko, wystarczy zwolnić urzędników xD No ale te stare kuce dzisiaj głosują na inne partie.

#neuropa #4konserwy #bekazkonfederacji
  • 20
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow: bo kucom z przed 10 lat to może i faktycznie chodziło o gospodarkę.

Memceniarzom to chodzi o zamordyzm światopoglądowy i tyle. Im aż dyga na myśl o rozpalaniu stosów pod gejami, feministkami, ateistami itp. W sumie Memcen podpisał konfederację gietrzwałdzką więc widać w jaką stronę zmierza konfa. Zresztą popatrz, jak reaguje konfiarz i co chce robić z przedsiębiorcą, gdy ten ma lewicowe poglądy.
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow: Dawno temu zauważyłem, że kuceria nie rozwija się intelektulanie, nie poszerza horyzontow i nie uzupełnia wiedzy czyli już wtedy nie czytali choćby prac tych ekonomistów z austriackiej szkoły ekonomii, żeby wiedzieć więcej o tym libertariańskim #!$%@?. Nawet nie poszerzali swojej wiedzy o ekonomii by wypadać w rozmowach chociaż trochę bardziej kompetentnie.
Dzisiaj to już tylko szuria, walka z urojonymi wrogami, samochodoza, bezbeckie memy, tiktoki, dwójmyślenie, Mentzele i powtarzanie bezmyślne przekazu
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow: Wydaje ci się cumplu. Ten sam plankton intelektualny powtarzający brednie Korwina. Z tym że kiedyś brednie dziadzia były bardziej spójne intelektualnie i nie było w środowisku tylu spi...xów herbu przegryw w folii. Przekaż też zamiast zabarwienia incelsko-nichilistycznego był bardziej macho-optymistyczny.
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow: @Towarzysz_Moskvin inaczej. Kiedyś kuce na pewno były skłonne do krytyki swoich liderów, ich tez, poglądów. Ten mem ma właśnie jakieś 10 lat. Dziś u kuców nie można się pokusić na dyskusję z prawdami objawionymi Mentzena i Bosaka.

Debata nie była zbyt urozmaicona, wszak pominięto wszystkie niuanse ekonomiczne po 2008 roku, dalej u kuców brylował dogmat neoliberalizmu gospodarczego rodem z reaganomiki. Chętniej mówiono o latach 80, czy mitycznym Chile Pinocheta, niż
LebronAntetokounmpo - @NieBojeSieMinusow: @Towarzysz_Moskvin inaczej. Kiedyś kuce na ...

źródło: 869551_rozmowa-z-kucykiem

Pobierz
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow: problemem Polski nie są podatki bo te są niskie. Problemem Polski jest brak poszanowania złotówki i powiązania ludzi z władzą To ci 50+ co #!$%@? pracowali a mają #!$%@? domy w powiatowych gdy młodzi muszą #!$%@?ć w dużych miastach na kawalerki
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow: E tam, sam byłem kucem 10 lat temu i nie powiedziałbym, że wtedy było lepiej na tym polu. Po prostu teraz cała ta gimbaza zachłyśnięta "wolnością" (głównie wolnością do #!$%@? w gejów, feministki i Żydów) drze mordy sporo głośniej z powodu wysokiej pozycji w sondażach w ostatnich miesiącach.
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: na moje oko to jakies incelski ruch. Ludzi ktorzy czuja sie odrzuceni przez spolczenstwo, liczac na to, ze jak wroca czasy konserwatywne, to znajda zone, zaloza rodzine, beda chodzic do kosciolka i wtedy beda szczesliwi.
  • Odpowiedz
@No_mad a kto się rozwija? 2 najwieksze partie maja dokladnie tych samych liderów od tam 30 lat, polska polityka nie zaklada rozwoju tylko stagnacje i obrone wewnetrznej pozycji za wszelką cenę
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: na moje oko to jakies incelski ruch. Ludzi ktorzy czuja sie odrzuceni przez spolczenstwo, liczac na to, ze jak wroca czasy konserwatywne, to znajda zone, zaloza rodzine, beda chodzic do kosciolka i wtedy beda szczesliwi.


@qusqui21: zgadzam się w 100 % procentach
- czują się odrzuceni przez społeczeństwo, ale nie widzą że to może w nich tkwi wina
- czasy konserwatywne to czas dla tygrysów, a nie dla ludzi,
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow: Nie, kiedyś to ty byłeś głupszy.
Ty się rozwinąłeś, oni pozostali w miejscu więc tobie łatwiej jest wyłapać gdzie gadają brednie, ale to są te same brednie co zawsze.
Plus Kuce jak to typowi konserwatyści mają kręgosłup z gumy.
Do póki nie było opcji Konfederacji to socjaliści Bosaka i Winnickiego mieli gwóźdź w mózgu, no ale że dla stołków się połączyli to teraz trzeba robić fikołki, jak udowodnić, że Bosak
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow: jako eks kuc mogę potwierdzić. Aż w szoku jestem do jakich obrzydliwych rzeczy posuwają się obecni korwinowcy. Kiedyś faktycznie jakieś dane, książki, źródła były podawane w dyskusjach, że ludzie robili memy nawet o tym, że zasypywaliśmy argumentami. Przede wszystkim Konserwatyzm to w ogóle nie był żaden temat. Głównie to tylko podatki, rząd, prawo, marsze, aktywniejsze działania itd. kręciło się np. filmy przeciwko PO o tym jak w UK wygląda kwota
  • Odpowiedz
Czy mi się tylko wydaje


@NieBojeSieMinusow: Tak. Tylko tobie. Konfederacja dlatego zyskuje, że oprócz śmieszkowania i bon-motów (TVN #pdk) idzie za nimi znacznie większa wartość merytoryczna niż za czasów UPR czy KNP: ustawy, poprawki, regularne konferencje prasowe, protesty, interwencje itd.
  • Odpowiedz
@CHAPLN: lol, że niby jak? xd bardziej czuję, że się unowocześniłem. Jeszcze młodszy duchem się czuję. Gdybym teraz biegał i krzyczał coś o wyimaginowanej ideologii lgbt - to wtedy byłaby siara.
@Kjedne ruch palikota i nowoczesna raczej nie wpisywały się w nowoczesny nurt liberalizmu.
  • Odpowiedz