Wpis z mikrobloga

@Pentylion: Kiedyś udawało mi się tam "wyłowić" niejedną dziewczynę i nawet przenieść konwersację z nią na fejsa. Ale to zamierzchłe czasy, tak przed 2019 rokiem. Teraz wbiłem 4 levele wyżej i dodając do tego upadek tej strony, tymbardziej trudniej jest tam koleżankę jakąś znaleźć.
Na 6obcy od dłuższego czasu jest agresywna moderacja, możesz nie trafiać na żadne laski przez x godzin, bo nawet nie wiesz że zostałeś zshadowbanowany do osobnego pokoju. Ale jak jesteś ostrożny i nie śmieszkujesz za dużo to dziewczyny stanowią tak 30% wszystkich userów (licząc też facetów którzy się za nie podają ( ͡° ͜ʖ ͡°)), wiem bo robiłem statystyki jednego weekendu. Ale już to nie to samo 6obcy
@Sonaht nieprawda, nie przez popularność a bardziej przez to, że kwitł tam ewhoring pełną parą a wcześniej moderacja tego była zerowa, ludzie tam spamili snapchatami swoich e-#!$%@? i nawet teraz jeśli napiszesz blik, psc to dostaniesz insta shadowbana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sonaht: ja rozpocząłem użytkowanie tego portalu jakoś jak miałem 12 lat. Dość intensywnie tam siedziałem, z przerwami, ale generalnie dało się z kimś pogadać do pewnego momentu. Pamiętam że dobrze mi się często pisało ze starszymi dziewczynami, jak ja miałem 15 a one 18 np. Udało się też zyskać kilka wieloletnich znajomości, ze dwie może trwają do dzisiaj.
W każdym razie zmierzam do tego że mam wrażenie, że gdy byłem młodszy,