Wpis z mikrobloga

@Del: Arbuz 4kg co wazyl 4,5kg, biblia dodana do ps4 na promocji w jakims sklepie i komentarze pod znaleziskiem, poczatki Jedrka- kapitana zamku chojnik (teraz juz kasztelan), ide albo nie ide, podniecanie sie artykulami w gazetach jaki to wypok elitarny i wolny od trollowania, akurat to z innego forum, ale tutaj tez bylo skrocenie kabla od klawaitury zeby laga nie bylo i wiele wiecej.
  • 2
@lycaon_pictus Ja pamiętam, że tag #polityka lądował z automatu na czarnej. A te 14 lat w ogóle mało było znalezisk politycznych, głównie były ciekawostki i techniczne. Taki okres, kiedy najbardziej polityka weszła na wykop, to podpisanie ACTA przez PO. To był pierwszy raz, kiedy się do internetu władza #!$%@?ła na poważnie. Od tamtej pory jest tylko gorzej.
  • 0
dałem staremu dostęp


@lapampek: Masz nauczkę na przyszłość ;)

Ps. Nigdy nie byłem bordo :D


Ja miałem bodajże dwa razy. Pierwszy raz, to do dzisiaj nie wiem za co. Prawdopodobnie za jakieś gorące na mirko, ale to tylko moje przypuszczenia. Drugi raz niedawno, za znalezisko, które zgarnęło z 350 wykopów. W życiu bym nie pomyślał, że tyle wystarczy, ale, no cóż, wystarczyło :). To tylko pokazuje, że za większość znalezisk odpowiada
  • 0
@DzikiBomber Ja traktuje wykop trochę jak inni FB (którego nie mam). A że social media zawsze miałem trochę w dupie, to mam stosunkowo mało aktywności. ¯\(ツ)
@Del: Nie robił nic konkretnego był chyba dosyć aktywny i z tego co kojarzę sporo ciekawych treści wnosił (ale mogę się mylić) Nie wiem czemu jego nick mi tak w głowie utkwił.