Wpis z mikrobloga

Nieźle Rafatus poskładał swoich wrogów z wykopu, myślę, że cześć ten nuty to konkretne nawiązanie do niektórych użytkowników patotagów którzy wloką się za Rafatusem jak kichy za cwelem i robią mu hejt i szydere za chęć do życia. Przesłuchałem pierwszy raz dopiero teraz bo brzydziłem się wcześniej podejść, ale okazało się że warto. Niezły numer jakby nie było.
#rafatus #danielmagical #patostreamy
GrzegorzFlorydaOficjalnie - Nieźle Rafatus poskładał swoich wrogów z wykopu, myślę, ż...
  • 10
@GrzegorzFlorydaOficjalnie: Dobrze napisane. Mi już na głowę te przegrywy nie wjadą, za dużo sobie rzeczy uświadomiłem na temat ludzi, którzy mnie hejtowali i hejtują. Nie są nawet warci, żeby im tłumaczyć, jak bardzo mentalnie są przegrani. Dzięki za propsy, pozdro! Z fartem
@Rafatus69: słucham to już któryś raz czytając tag (track jest spoko) flow i niektóre zabiegi stylistyczne trochę mi się kojarzą ze Skorem z Sumy Styli. Nawet w postach nawiązujesz cytatami do polskiego rapu (WWO itp). Mam rację czy nawet nie znasz i nie słuchasz typa?
@imargam_2137: Spostrzegawczy jesteś. Nie jestem raperem, jak już wcześniej wspominałem śpiewam, żeby powiedzieć swoje, a wychowałem się na oldschoolu (Molesta Evenement, Hemp Gru, Bez Cenzury, ZIP Skład, WWO (ogólnie Sokół to dla mnie duża inspiracja) więc to ma coś powiązanego, jak pisze moje wiersze. Akurat Skory nigdy nie słuchałem i nie znam, ale zobaczę. Z fartem.