Wpis z mikrobloga

@stanley___: ja bardzo lubię filmy i seriale na podstawie prawdziwych wydarzeń. Oczywiście przed obejrzeniem jakiegoś filmu/serialu, ktorego nie oglądałem na bierząco najpierw czytam opinię widzów i recenzje i wtedy podejmuję decyzję czy oglądam czy nie. Raczej gust innych najczęsciej się sprawdza co do mojego po obejrzeniu danego serialu/filmu( choć oczywiście są takie ktore mi nie siadły mimo pochlebnych recenzji innych). Akurat Czernobyl w gustach większości opinii i moich po obejrzeniu spotkały
@odislaw: również oglądam seriale które są polecane na grupach lub mają wysoką ocene na filmweb. Każdy serial który obejrzałem z polecenia był warty obejrzenia oprócz Gomorry. Teraz oglądam Barry i Stamtąd. A w kolejce jest gra o tron, rodzina Soprano i właśnie Czarnobyl
@odislaw: Do seriali za bardzo mnie nie ciągnie ale chyba będę musiał rozeznać się w temacie bo z filmów nie mam już czego oglądać. Z seriali to za dzieciaka oglądałem Lost ale nie do końca, Kilka sezonów Z archiwum X oraz Prison Break (2 pierwsze sezony super).
Jakiś czas temu obejrzałem Netflixowski Bodyguard a od niedawna zacząłem wieczorem odpalać sobie ponownie Z archiwum X żeby coś leciało mi w tle kiedy