Wpis z mikrobloga

@norbert108: Już @Towarzysz_Moskvin wytłumaczył - generalnie konstrukcja reddita z podziałem na subreddity sprzyja powstawaniu hermetycznych kółek wzajemnej adoracji.
No i tak r/europe należy głównie do fanów eurointegracji z Europy Zachodniej. Czyli kompleksy wobec Ameryki, nienawiść do UK po Brexicie no i wychwalanie UE. Macron był uważany za zbawiciela Europy.
Przed wojną na Ukrainie, były peany na temat transformacji energetycznej Niemiec i jechanie po Europie Środkowo-Wschodniej przy każdej próbie walki z rosyjskim
generalnie konstrukcja reddita z podziałem na subreddity sprzyja powstawaniu hermetycznych kółek wzajemnej adoracji.


@zobq: Dobrze że otwarty i wolny wykop nie sprzyja powstawaniu hermetycznych kółek wzajemnej adora... #!$%@?, czekaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co z tego że moderacja nie usuwa wpisów a każdy może napisać co chce skoro 90% wykopków ma tagi "przeciwników" wrzucone na czarno xD Ten sam hivemind tylko w bardziej swojskim klimacie.
@gtk90: śmieszne jest zestawianie reddita z jakąś niby wolnoiścią. Kiedyś napisałem tam temat,że mając 24 lata zakochałem się w 16 letniej dziewczynie ,że mam się z nią spotkać i zadałem pytanie ,gdzie ją mam zabrać.W Polsce i we wszystkich krajach Europy związek z 16 czy 17 letnią dziewczyną jest całkowicie legalny. Nie masz pojęcia jak wszyscy mnie tam zaatakowali ,że nie mam prawa spotykać się z o tyle młodszą dziewczyną i
@L3gion: Różnica jest taka że pomimo że możesz przefiltrować sobie treści pod swoje poglądy to pod komentowanym znaleziskiem można spotkać posty z różnych stron sporu a moderacja pomimo swojej ułomności i płaczu prawaków/lewaków nie odpowiada się aktywnie za jedną ze stron. Owszem są na wykopie bańki ale nie mają one startu do tych redditowych.