Wpis z mikrobloga

Podam później :) 25 Podkarpacie

Zgłoszenie 682fabf143fa441c z dnia 2023-06-04 00:23:55

Imię: Podam później :)
Wiek: 25
Miejscowość: Podkarpacie

Kim jestem?
Jestem zwyczajnym chłopakiem, który nie chciałby zamknąć się w martwym schemacie praca-dom. Najlepsze co można, to zerwać się pewnego dnia na równe nogi i powiedzieć "jedziemy przed siebie". Bez specjalnych przygotowań ruszyć ku przygodzie. W ubiegłym roku skończyłem studia i pracuję w swoim wymarzonym zawodzie powoli skłaniając się ku życiowej stabilizacji u boku kogoś równie poukładanego.

Wygląd
Mam nieco ponad 192 cm wzrostu, 80kg wagi, średniej długości ciemno-brązowe włosy, podobny kolor mają również moje oczy.

Zainteresowania
Jestem typem osoby która uwielbia znać się choć trochę na wszystkim, dlatego mam niezwykle szeroki wachlarz zainteresowań. Począwszy od czytania książek, politykę, filozofię, psychologię, po majsterkowanie, granie w siatkówkę, skakanie na trampolinie, oglądanie anime, czy opowiadanie dennych żartów. Ze mną nie można się nudzić w rozmowie. Jeśli jesteś gadułą, będę wysłuchiwał Twoich monologów bez końca i bez krzty znudzenia, natomiast jeśli jesteś skryta, wydobędę z Ciebie iskierkę odwagi i śmiałości.

Czego oczekuję?
Oczekuję relacji pełnej wierności, otwartości, szczerości, uczucia i obustronnego zaangażowania. Lepszej konfiguracji cech nie mogę sobie wyobrazić.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Jednego dnia możemy siedzieć w domu i ładować akumulatory pod ciepłym kocykiem z herbatką, a innego możemy jechać na szaloną, niezaplanowaną wycieczkę, zorganizować jakiś urbex, albo pójść na grzyby. W relacji najważniejsza jest rozmowa z drugą osobą i wsłuchanie się w jej potrzeby, dlatego jestem pełen otwartości na pomysły.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub oraz dzieci w przyszłości. Z używek alkohol okazjonalnie, jestem wrogiem wszelkiego rodzaju papierosów i narkotyków.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonypodkarpacie #mirekszukamirabelki
  • 4