Wpis z mikrobloga

@TheNatanieluz: @ol_Io już od dawna twierdzę że tych dziennikarzy z tvp powinno się wszystkich wsadzić do więzienia po zmianie władzy. To wszystko przez nich. Przez nich mamy Dudę za prezydenta i przez nich pis ma ciągle 30 % poparcia mimo setek afer które zakopały by już dawno każdy rząd.
  • Odpowiedz
Przez nich mamy Dudę


@hansschrodinger: Dudę mamy bo Polacy nie rozumieją prawa weta i funkcji prezydenta. Dla wyborców rząd i prezydent z tej samej partii to sprawne państwo. Tak samo było z Komorowskim i tak samo było w tym statnich wyborach z trzaskowskim
  • Odpowiedz
@hansschrodinger: dokładnie, to wierni żołnierze systemu, którzy walczą na pierwszej linii. Powinni zostać przykładnie karani za burzenie Polski. Ku przestrodze, aby w żadnemu dziennikarzowi nie przyszło do głowy, żeby robić laskę władzy.
  • Odpowiedz
@Saprofit: masz rację. Każdy kto tam pracuje, od tych co kłamią na wizji i są twarzą propagandy aż kończąc na operatorach kamery i dziennikarzach co zbierają materiały do wiadomości. Każdy z nich powinien dostać coś około 10 lat więzienia.

Oczywiście każdemu według win. Co innego operator kamery a co innego taka urwa Hołecka.
  • Odpowiedz
@hansschrodinger: Dudę na prezydenta mamy w wyniku demokracji.

Właśnie na tym polega demokracja, że można sobie pojechać do Warszawy i zaprotestować.

Jak sobie pomyślę kto tam bierze udział, to ja bym nie chciał być z nimi kojarzony. Jeszcze brakuje żeby ktoś ze znajomych zrobił mi zdjęcie z Wałęsa. 40 lat temu do byłby powód do dumy, teraz tylko powód do wstydu.
  • Odpowiedz
@ZaczynamNaZielono:

Dudę na prezydenta mamy w wyniku demokracji.


co najwyżej demokracji w dupie. Podsłuchiwanie opozycji, propaganda w tvp za 2 miliardy rocznie nie mieści się w standardach demokracji.

Jak sobie pomyślę kto tam bierze udział, to ja bym nie chciał być z nimi kojarzony. Jeszcze brakuje żeby ktoś ze znajomych zrobił mi zdjęcie z Wałęsa. 40 lat temu do byłby powód do dumy, teraz tylko powód do wstydu.


Hui z krajem,
  • Odpowiedz