Wpis z mikrobloga

Siemanko,
Czy naprawiał ktoś z was AirPods pro gen 1? Mam problem z lewa słuchawka, tj. W lewej słuchawce mam efekt jakbym przyłożył do ucha muszle. ANC przez to prawie nie działa bo i tak słyszę tylko szumy… jedyne co znalazłem to wymiana słuchawki za 599zl ale średnio mi się to uśmiecha, wtedy już po prostu kupię pro2.

#apple #airpods #airpodspro
  • 5
@OperatorDzwiga tam coś chyba wadliwe było, ja i wszyscy znajomi mieli problem z jedna słuchawka xD gen2 jakoś po pół roku jeszcze mi śmiga ale jak tez padnie słuchawka po roku-dwóch to będzie beka dx
@OperatorDzwiga: Lubię apple, ale te słuchawki to robią od strony technicznej po prostu słabe. Airpods 2 zwykłe kupiłem 2 lata temu, rozładowują się po 2-3h, lewa słuchawka nawet godziny nie wytrzymuje. Airpods 2 pro kupiłem miesiąc temu i są mniej dopracowane od zwykłych dwójek, rozłączają się czasami z niczego i łączą po ~3 sekundach od nowa (w pracy mam je przez 12h w uszach i takie coś dzieje się 1-2x max).
@OperatorDzwiga: Miałem wymianę niedługo po zakupie z powodu trzasków (pierwsza partia po premierze), ale jak to zwykle bywa w upośledzonym iSpot - coś poszło nie tak. Wymienili mi tylko jedną słuchawkę xd. Póżniej pojawiły się problemy z drugą, to już Cortalnd zrobił całkowitą wymianę obu i od tego czasu (lato 2021) wszystko jest git. Czasem zdarza się, że coś im wariuje przy przełączaniu, ale poza tym to kocham te słchawki jak