Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: A tak z ciekawości po ilu latach mija termin wypowiada ych poglądów? Bo mam wrażenie że panują tu podwójne standardy. Patrząc na kto jest obecnie główną gwiazdą trolli w internecie ( ͡ ͜ʖ ͡)


@kulass: Nie wiem, spytaj @L3stko. Ten teraz twierdzi, że mentzen nie ma takich poglądów, więc wszystko git xD

Patrząc na kto jest obecnie główną gwiazdą trolli w internecie (
@Kryspin013: no i prawidłowo, mentzen przy giertychu to wzór cech wszelakich¯\(ツ)/¯


@kulass: pośrednio się zgadzam, tylko zapominasz chyba trochę kto wychował Bosaka w konfederacji i czyje poglądy ogólnie prezentuje Bosak. Z mentzenem to samo. @L3stko chciał zabłysnąć, że niby ktokolwiek popiera konserwatywne poglądy Giertycha a wyszło, że w sumie Mentzen niewiele się różni swoimi #!$%@? poglądami od Giertycha XD

Nie wiem jak ty ale ja bym mimo wszystko nie chciał
pośrednio się zgadzam, tylko zapominasz chyba trochę kto wychował Bosaka w konfederacji i czyje poglądy ogólnie prezentuje Bosak. Z mentzenem to samo.


@Kryspin013: Nie zapominam, mam świadomość że był w LPR, ratuje go jedynie to, że go wtedy nie zauważyłem bo prym wiedli Giertych, Macierewicz i ten blondynek w okularach.
Proszę cię Metzen jest wychowankiem Korwina nie ma nic wspólnego z patologia jaką była Liga Polskich Rodzin
Proszę cię Metzen jest wychowankiem Korwina nie ma nic wspólnego z patologia jaką była Liga Polskich Rodzin


@kulass: przecież nawet L3stek zauważa, że pomysły mentzena są rodem jakby od giertycha wzięte i próbował wyfikołkować, że niby dla kokogowilek z neuropy giertych jest autorytetem.

A mentzen to akurat sklejka korwina z braunem jeśli chodzi o poglądy. Tu z jednej strony wolnorynkowość, a z drugiej typowy katoliban gdzie wolnością nazywa ograniczanie czyiś praw