Wpis z mikrobloga

Kiedy prawaki przeproszą za zniszczenie kariery Pani Barbarze Kurdej- Szatan?
Jakby nie patrzeć zmusili oni sieć Play do zerwania z nią współpracy.

I nie, SG to nie są jakieś anioły, czy nadludzie, a zwykli pracownicy służby państwowej, którzy, gdyby nie to, że mają płacone mieliby gdzieś obronę granic naszego państwa. Więc, gdzie tutaj jakaś świętość osób, które robią to za co mają płacone. Stąd też nie widzę powodu dlaczego mają być objęci jakąś większą ochroną przed hejtem niż inne grupy społeczne?

No i gorzka pigułka dla prawaków- antyszczepów. Wystarczyłoby jedno słowo Kaczora a SG, tak samo by pałowała za brak maseczki jak robiła to policja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jak już będziecie przepraszać, to przeproście też Nocny Targ Towarzyski a wasze próby zniszczenia tejże firmy.
W ogóle przeproście 90 % prywatnych firm, bo mniej więcej taki odsetek z nich jest przez Was szkalowany. Aha, no tak światowe korporacje to lewactwo i komunizm i to się nie liczy jako hejt wobec wolnego rynku.

#bekazprawakow #bekazkonfederacji nie taguję jako polityka, bo w moim wpisie nie poda ani razu nazwa partii ani nazwisko żadnego polityka ( to tak dla informacji moderacji, która moderuje mi wpisy za brak tego tagu, ale z wpisami nazywającymi ludzi o lewicowych poglądach robakami to nawet nie ruszy)
  • 18
@PrzeKomentator: ta nagonka na Kurdej-Szatan i Frasyniuka to była jakaś abstrakcją miałem wrażenie, że 90% tego portalu była w stanie pojechać na tą granice, zdjąć spodnie, odwrócić się tyłem i zaprosić do środka strażnika granicznego XD. Przecież to jest fakt, że ludzie umierali tam w bagnach z wycieńczenia, braku pożywienia, problemów zdrowotnych itd i jestem też w stanie uwierzyć,(media nie mogły przebywać w tamtym miejscu, więc nie widzę powodu, żeby bezgranicznie
zwykli pracownicy


@PrzeKomentator: Uwielbiam tę wykopkową pseudo-mentalność. W zależności od odpowiadającej narracji. "Oni nie robią łaski. To nie jest zwykła praca, przecież to SŁUŻBA". Ale nie, dzisiaj to "tylko pracownicy" bo tak jakiemuś randomowi pasuje.
Ha tfu.
@PrzeKomentator:

Szkalowanie Mentzena za rasizm jest słuszne.

Szkalowanie Kurdej-Szatan za wspieranie nielegalnej imigracji było słuszne.


Co teraz?


@PfefferWerfer: i nic, szanuję za konsekwencję.
Naprawdę.
Ja się czepiam tych co chorują na dwójmyślenie i nie p[patrzą na czyn a na osobę, która dokonuje danych czynów i dopiero po upewnieniu się, kto danego czynu dokonał, oceniają, czy dany czyn był dobry czy nie.
@OmgLolWtf: ale jakie dowody? wystarczy wpisać w google co działo się na granicy i masz masę artykułów, a wiarygodność ocenisz sobie sam. Przy tak małej skali nielegalnych imigrantów na prawdę 38 milionowy kraj jest w stanie stworzyć godną procedurę dla takich osób i po weryfikacji można ich normalnie wsadzić do jakiegoś ośrodka na start, a w razie agresywnego zachowania po prostu deportować do kraju pochodzenia i tyle, ewentualnie dopytać co potrafi
a w razie agresywnego zachowania po prostu deportować do kraju pochodzenia


@gardzenarodowcami: Powodzenia życzę z deportowaniem człowieka, który nie ma nawet żadnych dokumentów albo posługuje się fałszywymi, gdzie go deportujesz do Białorusi? Jak ustalisz kraj pochodzenia wtedy?

>zostałaby tutaj tylko obraliby kurs na Niemcy.


A wiesz, że Niemcy zgodnie z unijnym rozporządzeniem mogą wszystkich tych imigrantów legalnie cofać do Polski? I już to robią.
@Messix: nikt im nie kazał po prostu urodzili się w kraju, który nie zapewnił im bezpiecznego życia , porwali się z motyką na słońce, i jedyne czego chcieli to żyć w miejscu bezpiecznym i stabilnym dla siebie i swoich rodzin. Wielu z nich umarło po drodze, niektórzy dotarli na Polsko-Białoruską granice i umierali gdzieś w bagnie i wielu z nas nazwie ich naiwnymi/głupi, ale mogę się założyć że jakbym mieszkał w
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

dla mnie nazwanie strażnika granicznego, który zostawi umierającego człowieka na pastwę losu "śmieciem" nie jest jakimś nadużyciem


@gardzenarodowcami: Bronią granicy przed nielegalnym przekroczeniem. W międzyczasie, biedni imigranci rzucają w nich kamieniami. Białorusini próbują ich sprowokować i na przykład celują do nich z broni palnej. Tylko czekają, aż się im noga powinie, żeby ich nagrać i wykorzystać w celach propagandowych. I ty ich nazywasz śmieciami. Obrzydliwe.