Wpis z mikrobloga

Moją nową rozrywką jest czytanie najgorszych opinii knajpek, kawiarni do których lubię chodzić.
W #poznan i od niedawna w #warszawa jest japońska kawiarnia Happa to Mame. Są otwarci środa-niedziela i tylko przez 4h, po 2h często już nie ma słodyczy, ale za to nic nie marnują. Zawsze są tłumy ludzi, praktycznie nie ma gdzie usiąść, "gorące krzesełka" to standard xD
Kilka razy widziałam jak jacyś klienci próbują rozmawiać z właścicielem, że super miejsce i wgl, ale czemu jest takie małe, czemu tak mało miejsc do siedzenia, czemu tak krótko otwarte, czemu tak mało słodkiego, że dwie czy trzy godziny po otwarciu już wyprzedane. Odpowiedź właściciela może podsumować ta opinia z google maps
No nic z tym nie robi, teraz działa, ma jakąś wizję czy coś, jak ci przeszkadza to nie przychodź ¯\(ツ)/¯ klientów ma aż nadto jak widać. Mnie czasem też to wkurza dlatego nauczyłam się robić dwie pozycje z ich menu słodyczy, będę próbowała jeszcze daifuku, matchę kupiłam od nich i udało mi się zrobić dość podobne latte. Jak mi się nie chce robić to idę tam chwilę po otwarciu i biorę sobie na wynos. Anyway, ciekawa miejscówka i warto spróbować.

voliereen - Moją nową rozrywką jest czytanie najgorszych opinii knajpek, kawiarni do ...

źródło: happa

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@voliereen: debilny komentarz Oliwki, ale godziny otwarcie tez maja debilne. Nie rozumiem po co stać w kolejce jak knajp jest od groma, zwłaszcza w tej lokalizacji. Tu chyba działa reguła niedostępności i im trudniej, tym więcej osób chce spróbować, bo ani sam lokal ani menu nie jest aż tak kosmiczne, żeby sie tam pchać.
  • Odpowiedz
Anyway, ciekawa miejscówka i warto spróbować.


@voliereen: niewarto, byłem i zawsze czegoś nie ma bo już się skończyło, długa kolejka i nie ma gdzie usiąść.
  • Odpowiedz
@voliereen: Tak, też lubie takie komentarze. U mnie jest taka mała pizzeria, gdzie gościu robi włoską pizze i ma piec opalany drewnem. Ogólnie ocenę ma bliską 5.0, jedyne negatywne recenzje to są jakieś z dupy wygrzebane. Pan miał kwaśną minę albo pizza będzie najwcześniej za godzinę i dlaczego nie teraz od razu już.
DrKittens - @voliereen: Tak, też lubie takie komentarze. U mnie jest taka mała pizzer...

źródło: Zrzut ekranu 2023-06-03 171942

Pobierz
  • Odpowiedz