Wpis z mikrobloga

@Mikkkoo: To taka gra, przecież wiadomo o co chodzi.......
Coś musi pie*rzyć, a na gniota wrzuca żeby go czymś zapchać, a po drugie podnóżka łysej pałki /tego od organizacji zrzutek/
wymienia, chcąc wypromować. Bo tamten to dopiero wysrywy produkuje....
  • Odpowiedz
Ropuch się robi tak bezczelny,


@Mikkkoo: ale ty wiesz, że tak jest od lat? Wciągu tygodnia rozkręca 3 biznesy od dweloperki poprzez wyprawy wędkarskie kończąc na plantacji trawy cytrynowej, czy przyszedłeś tu wczoraj? Tu nie ma żadnej intrygi, wyższego celu, czy tajemnej rozgrywki pomiędzy kimkolwiek. Klapek po piwie staje przed kamerką i uprawia mitomanie(taka choroba) bez żadnego uzasadnienia w rzeczywistości. Tak było jest i będzie, przestań wyszukiwać nieistniejących intryg snuć dziwnych
  • Odpowiedz
@ArpeggiaVibration: A tam jaszczurka. Gorzej jak pojawi się taki stwór jak ten od wczoraj przerabiany w tajskich social mediach. Ten bez problemu wciągnie nie tylko kury ale i Bożenkę. U Albercika takich okazów nie spotkasz więc ma handicap.

O syfiarza się nie martwię bo przecież łysy twierdzi, że koty są dobre na węże a syfiarz ma (nie tylko we łbie).
roo-bin - @ArpeggiaVibration: A tam jaszczurka. Gorzej jak pojawi się taki stwór jak ...
  • Odpowiedz
@Kroledyp: prosiłeś żeby do Ciebie nie pisać i ja tego nie robię, za to sam piszesz do mnie nieustannie , żeby mnie obrażać i wyzywać. Po co? Zajmij się proszę dyskusją z tymi, którzy nie wyzwalają w Tobie aż tak złych emocji, bo niezdrowe nakręcanie się moją osobą jest niepotrzebne. A i ocena tego, kto tag ośmiesza czy nie, raczej nie do Ciebie należy. Miłej soboty, z dobrymi emocjami żyje się
  • Odpowiedz
@Moczymorda77 @Glikol_Propylenowy kogut wodzi kury, broni je, zapładnia. Bez koguta kury wariują, siadają przed gospodarzem żeby je "parzył " itp. Kogut zapewnia Kurom komfort psychiczny.
Do tego masz zapłodnione jajka i możesz je podłożyć jak kura usiądzie a potem wychowa kurczaki. Wy chyba nigdy nie mieliście zwierząt
  • Odpowiedz