Wpis z mikrobloga

Koncze ogladanie, podsumowujac - bardziej atencyjnej dziewczyny dawno nie bylo na scenie. Ona jak spiewa, ze wreszcie blyszczy i kazdy zna moje nazwisko, to malo sie nie zleje w majtki. Piosenka o niej samej wywolala emocje jakby dostala nagrode nobla .. szczegolnie przy slowach, ze moze miec kazdego, nawet amadiego.
Jestem pewna, ze ona za fejm owala tam wszystkie sledzie, nie ma godnosci, honoru ani wstydu. Liczy sie tylko rozpoznawalnosc, luksus i znane towarzystwo. Niestety jej wyglad i mentalność do tego nie pasuje.

Takze tucznik wstawaj rano, czytaj co sie dzialo - szczegolnie ze grozila co tam na was ma i ciesz sie, ze to gowno samo poszlo i jedz rowno. Wycyckala Cie jak mogla. Nie oszczędzaj tylko pokazuj i mów co masz pierwszy
Dobranoc. #danielmagical
  • 12
  • Odpowiedz
@liczbaa: oj bol dupy jak tucznik ma być film ona tylko dała smaczek i nie jest atencyjna tak jak te dziewczyny co do magicala przychodzą i promują profil on niepromowala profilu sobie a ta weszła zareklamowala się jak atencjuszka ta Anna czy jak tam j jej lepiej ja wyzywać a co niemoze śpiewać sobie puściła piosenke przy ciosie i wiedział że to tylko psioenka dajcie jej spokój nawet amadi mówił że
  • Odpowiedz
@liczbaa jest atencjuszką i przez to jej było źle na u2, bo goha i tucznik są tacy sami. Jak jej spadną zasięgi to się skończy znane towarzystwo i ten udawany luksus. Spadnie na ziemię nie jak kot na cztery łapy, tylko na dupę z twardym lądowaniem. Ona pracowita za bardzo to nie jest, bo oprócz tańczenia "wakacyjny lot lot" nie ma nic innego czym by się mogła zajmować, a widownia tiktoka zmienną
  • Odpowiedz