Wpis z mikrobloga

@leemealitie: Trochę przesadnie wybielasz Baśkę:
1) bez względu na zachowanie Uszatego program HP to gra, zatem nawet nie musiał jej niczego mówić a i tak powiedział. W jednym z poprzednich odcinków Uszaty rozmawiając z Sarą był nawet zwolennikiem niczego jej nie mówienia. Dla przykładu Luiza miała tylko chwilę i znalazła dla siebie bezpieczne rozwiązanie, zatem Baśka sama sobie jest winna że odpadła. Nikt jej nie bronił dogadywać się z innymi uczestnikami.
@Karynka2_0: no tak... tylko różnica polegała na tym, że to było ostatnie rajskie przed finałem i pokazali jedynie złość bo byli wg wszystkich faworytami. Nie było wyzwysk, nie było obrażania i nikt na nikogo nie rzucał wulgaryzmami. Ja nie wymagam od każdego odchodzącego z programu żeby sztucznie się uśmiechał i był wdzięczny że go wyrzucają, ale moim zdaniem Basia zrobiła dużo większe bydło cisnęła człowieka którego znała zaledwiei 1-2 dni.

@
@kipman1: ale ja nie bronię Baśki, tylko pluję na Uszatego XD sama napisałam, że reakcja przesadzona. Nie twierdzę, że nie miała innych możliwości i owszem, jest to gra, ale jaki był sens w eliminowaniu Baśki w tym przypadku? Sorki, ale ja tu nie widzę żadnej sprytnej gry, jedynie tchórzostwo XD I po co to żałosne tłumaczenie i kłamanie na sam koniec jak już i tak Baśka wyleciała? To zwyczajny brak jaj
@kipman1: mnie się wydaje, że oliwy do ognia dodało to, że Uszaty szedł w zaparte, że zapomniał i częstował ją kiepskimi wymówkami. A mógł po prostu powiedzieć sorry, wiem, że dałem ciała. Udawał do końca widząc raczej, że ta mu nie wierzy i próbując ją na siłe do tego przekonać. Mnie też by wkurzyło jakby ktoś ze mną rozmawiał jak z naiwną nastolatką. Natomiast zastanawiałam się jak Baśka dźwignie ten sezon