Wpis z mikrobloga

Cześć! Szukam monitora do pracy w chacie - głównie excel (duże pliki), trochę PPT i czytanie kolosów w pdf/word.
Budżet max 500-600, chciałbym żeby miał z tyłu kilka wejść USB żeby podpiąć klawę i mysz przynajmniej.
Pracuję w soczewkach więc wzrok mi się męczy dość.
Prośba o polecanko modelu albo chociaż producenta.

#technologia #pracbaza #sprzetkomputerowy #komputery
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
w sumie nie myślałem o tym, ale faktycznie nie musi być nowy. Są jakieś legitne strony/sprzedawcy z takimi poleasingowymi sprzętami?
  • Odpowiedz
  • 0
swoją drogą jaki przewód będzie potrzebny żeby połączyć laptop z tym monitorem tak by myszka i klawka podłączona do monitora działały? miałem tak kiedyś w pracy ale nie pamiętam dokładnie jak to działało razem #komputery
  • Odpowiedz
@kosakow: jak do pracy to chyba budżet 500-600 €? Nie dziaduj tylko kup sobie coś porządnego (4K lub 5K), jak będziesz się w to gapił 8 godz. dziennie.
  • Odpowiedz
@pokipoki: A co jest złego w monitorach 5K: 5120 x 2160, 5120x2880, 5120x1440 Pixeli do pracy w Excelu? Pracowałeś na takich, że masz jakieś porównanie?
  • Odpowiedz
@Ponury_przegryw: "do pracy w chacie " - ale on nigdzie nie będzie jeździł. Zresztą jakby pracował jako kierowca i jeździł 8 godz. codziennie to też bym zaproponował najbardziej odpowiednie i ergonomiczne auto.
  • Odpowiedz
@kosakow: niedawno kupiłem montior z usb, bo też chciałem sobie podłączyć mysz/klawiaturę. Przesył informacji z monitora do kompa tak często zawiesza się na 2-3 sekundy, że podłączyłem wszystko do PC przez rozdzielacze a porty w monitorze stoją puste. Przykład anegdotyczny ale i tak napiszę ;)
  • Odpowiedz