Wpis z mikrobloga

  • 333
Oni mają w poważaniu jakiś tam mecz czy sędziowanie. Oni chcą doprowadzić do sytuacji, w której każda dziedzina życia musi być związana z polityką, a każda ideologia inna niż ich musi podlegać pełnemu ostracyzmowi. Myślą, że jak będą prześladować każdego, kto choćby poda rękę komuś z prawicy to ludzie będą się bać łątki faszysty i dzięki temu stworzą wrażenie, że w przestrzeni publicznej funkcjonuje tylko lewica i np. całkiem naturalne jest, żeby
  • Odpowiedz
@wylisiony_afrowiorek: Mnie np. nic nie boli, bardzo kibicuję Marciniakowi i nie uważam, że powinien być odsunięty od tego meczu z takiego powodu. Jednocześnie mam trochę z niego bekę, bo powinien zapytać swoich szefów albo bardziej doświadczonych kolegów, czy może wziąć udział w takim spotkaniu, czy lepiej nie, bo będą z tego kwasy xD
  • Odpowiedz
Oni chcą doprowadzić do sytuacji, w której każda dziedzina życia musi być związana z polityką


@Shuwaks: wiadomo, wszędzie źli ONI. Już nie normalni Polacy, którzy mają swoje opinie. Nie. Musiałeś wprowadzić taką narrację, że jesteśmy my (normalni) i ONI. Ale innych będziesz oskarżał o upolitycznianie. Ironiczne XD

A tak wybudzając cię, to... tak! Dorośnij, każda dziedzina życia jest związana z polityką. Są oczywiście osoby, które nie chcą o tym myśleć, bo,
  • Odpowiedz
  • 4
@ananasowy:

wszędzie źli ONI. Już nie normalni Polacy

Pisząc "oni" nie miałem na myśli właśnie wojujących ideologów. Ich sposób działania został przywleczony z Ameryki, jak wiele idiotyzmów, włączając też "cancel cultre", czyli duże organizacje zwalniające ludzi pod wpływem garstki internetowych krzykaczy.

Co będzie po wyborach nie wiem, lecz raczej nie rządy lewicy

Rząd lewica+PO jest dużo bardziej prawdopodobny niż koalicja konfederacji i PiSu, którą wykopki straszą aż do posrania.

każda dziedzina
  • Odpowiedz
Na każdą wpływa polityka, ale na wiele w stopniu małym lub znikomym. To co jem na śniadanie, jak się relaksuję, jak wyglądają moje relacje z żoną.


@Shuwaks: Masz rację

Coraz więcej dziedzin jest upolitycznionych i wydaje mi się, że jesteś jednym z tych, którym to odpowiada i chciałbyś, żeby to władza ustalała, czy mamy jeść świnie czy robaki.


@Shuwaks: Nie masz racji
  • Odpowiedz
Ich sposób działania został przywleczony z Ameryki, jak wiele idiotyzmów, włączając też "cancel cultre", czyli duże organizacje zwalniające ludzi pod wpływem garstki internetowych krzykaczy.


@Shuwaks: Ciekawostka: kulturę unieważnienia zarówno w Stanach, jak i w Polsce rozpoczęły i najwięcej na niej skorzystały środowiska konserwatywno-katolickie. Pamiętasz jak KK w Polsce atakował Harrego Pottera? Albo celebrytów, media, filmy w kinach? Albo jak na co dzień do dziś utrudnia się życie zawodowe wielu osobom LGBT,
  • Odpowiedz
Konfiarze to dosłownie antypatrioci bo wyrządzili krzywdę dwóm moim znajomym rodaczkom, Polkom, transkobietom.


@ananasowy: Co takiego konfiarze zrobili twoim kolegom przebranym za kobiety?
  • Odpowiedz
@Shuwaks: ALE JUŻ PRZEPROSIŁ, nie wiedział że szejki robią szejki z narządów homoseksualistów.
Był wprowadzony w błąd, co się czepiasz, już załatwione!!

xD
  • Odpowiedz
@Shuwaks: Organizacją kieruje kontrowersyjny polityk Sławomir Mentzen, który zasłynął tym, że w 2019 roku powiedział: - Nie chcemy Żydów, homoseksualistów, aborcji, podatków i Unii Europejskiej - mówił wtedy.

No i co zajebiscie ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shuwaks pod tym wpisem oczywiście lewaków brak, no bo jak to skomentować? Lepiej chować głowę w piasek.


@Reiden:

Z powodu tego, że Mundial odbywał się w Katarze, totalitarnym kraju, gdzie nie ma wolności obywatelskich, a kilka tysięcy niewolników poniosło śmierć przy budowie stadionów - nie oglądałem ani jednego meczu, Ani jednej minuty. Polaków też. Nawet nie wiem czy wyszli z grupy. Bojkotowałem tę krwawą imprezę. Uważałem że Polacy nie powinni tam
spere - >@Shuwaks pod tym wpisem oczywiście lewaków brak, no bo jak to skomentować? L...

źródło: 202988-5x3-topteaser630x378

Pobierz
  • Odpowiedz
Jednocześnie mam trochę z niego bekę, bo powinien zapytać swoich szefów albo bardziej doświadczonych kolegów, czy może wziąć udział w takim spotkaniu, czy lepiej nie, bo będą z tego kwasy xD


@choochoomotherfucker: No tak, bo wolność wg lewactwa wygląda tak, że nie można wygłosić przemówienia na konferencji biznesowej, bo jednym z organizatorów jest polityk nielewicowej partii.
Ciekawe dlaczego lewactwo nie cancelowało np. Grety Thunberg za wystąpienie na World Economic Forum które
  • Odpowiedz
@ananasowy: =''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
  • Odpowiedz