Wpis z mikrobloga

@bananowy_testosteron: Tak cały świat winny tylko nie ty ¯\(ツ)/¯ jak nie umiesz dostosować się do regulaminu forum na którym przebywasz, to będziesz dostawał częściej takie przerwy. Banów nie dostaje się bez powodu, a administracja forum wykop.pl działa na najwyższym poziomie. ( ͡ ͜ʖ ͡) informuje cię, że twoje działania na naszym forum są śledzone 24/7 i wszystkie twoje nieregulaminowe wpisy wymierzone w moją osobę będą zgłaszane
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@AnonimoweLwiatko: Tu nie chodzi o pamięć internetu, tylko o naruszanie moich dóbr osobistych ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Rafatus69: Czego proszę? Ty się lepiej nie kręć w sieci bo kogoś rozjuszysz i nie tylko internet będzie obeznany z Twoją "twórczością". Już na pewno nie prezentowałbym się pod tym samym nickiem bo zła fama nie odpuści.
@AnonimoweLwiatko: Ale czy ja się kryje z moja przeszłością? Zrób wpierw research na moich social mediach, a później strasz mnie doxingiem. Ja się już nie boje, bo mam czyste sumienie. Zreszta koniec dyskusji. Weźcie lepiej ostrzeżenie tego użytkownika na poważnie i trzymajcie się regulaminu, jeśli przebywanie na tym forum wam miłe. Mój tag #rafatus będzie obserwowany 24/7. Pozdrawiam.