Wpis z mikrobloga

Po 2h grania zawiesił mi sie komp, wyłączył i teraz po odpaleniu nie daje zadnego obrazu na wyjsciu hdmi xD

Byłoby smiesznie jakby sie okazalo, ze diablo wlasnie spalilo mi karte graficzną - zero sygnalu na wyjsciu, a nie mam drugiej zeby sprawdzic

2080ti

To se pogralem

#diablo4
  • 68
  • Odpowiedz
Winny był fakt, że dana seria kart miała fabryczną wadę która ujawniła się akurat przypadkowo przy graniu w tę produkcję


@Zgrywajac_twardziela:
Tak. Czyli gra się przyczyniła. Skoro jedna gra nie spowodowała uceglenia, a inna tak to ta druga miała na to wpływ. Czyli się przyczyniła.

Ty masz problem ze zrozumieniem słowa? Definicja słowa "przyczynić się" nie pasuje?
  • Odpowiedz
@qrak01:

Tak. Czyli gra się przyczyniła. Skoro jedna gra nie spowodowała uceglenia, a inna tak to ta druga miała na to wpływ. Czyli się przyczyniła.


Nic takiego nie miało miejsca nawet sam producent przecież to potwierdził:

EVGA has already confirmed that its first batch of RTX 3090 cards built a year ago had faulty solder joints, which caused the cards to die under the strain of New World — and if
  • Odpowiedz
Zakładam, że może nie znasz angielskiego(?


@Zgrywajac_twardziela:
Zakładam, że jesteś zwykłym napinaczem, więc inaczej Ci odpiszę: nie chce mi się już czytać tych twoich wysrywów bo prosty wątek komplikujesz.
Napisałem już co najmniej 2 razy, że konkretne gry przyczyniły się do powstania awarii, a Ty dalej kombinujesz, byleby tylko wyszło na twoje.
Nie napisałem, że awarie powstały wyłącznie z powodu gier, a że te się przyczyniły. Były jednym z czynników.

Od
  • Odpowiedz
@qrak01:

Zakładam, że jesteś zwykłym napinaczem, więc inaczej Ci odpiszę: nie chce mi się już czytać tych twoich wysrywów bo prosty wątek komplikujesz.

Jedynym napinaczem w tym wątku jesteś Ty, nie masz wiedzy na temat działania karty graficznej, i softu od niej, ale już na początku piszesz z przekonaniem banialuki jakoby sama gra była w stanie regulować napięcia karty, i powodować jego skoki XD Podważasz artykuł z fachowego, pewnego i zaufanego
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela:
I znowu ściana tekstu bo nie pasuje, że ktoś ma inne zdanie i obstaje przy swoim. No po prostu xD
Nawet nie zamierzam zaczynać. Tak tak, już dobrze, masz rację. Nie chciałem zdenerwować piwniczaka ze spektrum.
Pa pa
  • Odpowiedz
@qrak01:

I znowu ściana tekstu

Myślałem, że chcesz zrozumieć swój błąd, i wytłumaczyłem Ci temat jak krowie na rowie. Ciebie jednak nie interesują jak widać fakty, tylko potwierdzenie Twoich błędnych tez, także XD

bo nie pasuje, że ktoś ma inne zdanie i obstaje przy swoim. No po prostu xD

Możesz sobie obstawać nawet przy tym że ziemia jest płaska, nie sprawi to jednak że będzie to prawdą.

Nawet nie zamierzam zaczynać.
  • Odpowiedz
ktoś Ci te głupoty wytknie i wyjaśni temat


@Zgrywajac_twardziela:
Człowieku, ty masz problemy ze zrozumieniem znaczenia słów i zachowujesz się jak bufon od początku wątku, a komuś coś wyjaśniać chcesz?
Szkoda piasku na chipy w sprzęcie kogoś tak ograniczonego. Pisałem wielokrotnie, że gry są jednym z elementów wpływających na problemy. Jednym z wielu, nie głównym. W zasadzie nic więcej nie podnosiłem, a #!$%@?łeś się do tego mimo, że nie masz racji.
  • Odpowiedz
@qrak01:

Człowieku, ty masz problemy ze zrozumieniem znaczenia słów i zachowujesz się jak bufon od początku wątku, a komuś coś wyjaśniać chcesz?

Ze zrozumieniem jakich słów niby mam problemy?

Szkoda piasku na chipy w sprzęcie kogoś tak ograniczonego. Pisałem wielokrotnie, że gry są jednym z elementów wpływających na problemy. Jednym z wielu, nie głównym. W zasadzie nic więcej nie podnosiłem, a #!$%@?łeś się do tego mimo, że nie masz racji.

Bo
  • Odpowiedz
@janekhe:

on dobrze wie ze wszystko inne moglo spowodowac #!$%@? karty, ale po prostu w tych przypadkach akurat winna 100% obciazeniu

karty byla wlasnie ta gierka

ja nie wiem o czym wy dyskutujecie

No chyba właśnie nie bo on pisze że winę za spalenie kart ponosi deweloper gry co jest bzdurą kompletną.
  • Odpowiedz
@Rabusek: nie wiem jak tam diablo ale mnie tak ostatnio zalatwil the last of us, byl sobie komputer gral we wszystkie gry, a tu przeszdl engine tlou ze swoim #!$%@? avx2 i wszystkie rdzenie throttling over 100 st c, kupilem 3 razy wieksze chlodzenie noctua i jakos poszlo
  • Odpowiedz