Wpis z mikrobloga

@ebro: Moj ojciec dzisiaj po pierwszej dawce chemii. Prognozy dają dwa do trzech lat, ważne żeby nie były to 3 lata męki bo póki co jest w dobrej formie.

Jaki to był rak i w ile od diagnozy tato odszedł?
via Android
  • 1
@erni13 rak płuc z przerzutem do nadnercza i węzłów chłonnych i kości, bardzo szybko poszło bo z miesiąc wszystko trwało. Bolał go bark, miał wysypkę na ręce, i kaszel delikatny doszedł.
via Android
  • 0
@wokub nie, to było drugie. Btw po to jest mikroblog, tu można pisać co się chce, przynajmniej jak kilkanascie lat temu tak to funkcjonawało. Nie tylko agitacja polityczna i wojna.
@ebro: Przez chwilę chciałem dać plusa, ale wydaje mi się to trochę nieodpowiednie, jakbym lajkowal Twoje nieszczęście, więc tylko napisze ze trzymaj się i wyrazy współczucia.
ale ty masz silna psychike mirek


@Chehu: Miras na psychike nie narzekam ale w tym wypadku to nie kwestia psychiki. Raczej "niedoboru" emocji.

Akceptuje swiat jakim jest. Jak na cos nie mam wplywu to racjonalnie rzecz biorac - nie mam co sie tym zadreczac skoro nie mialem wplywu. Tak czy nie?

Natomiast moja siorka to totalne przeciwienstwo mnie - ona "przezywa" wszystko x8 :P Na szczescie (nie wiem jakim cudem :P)
W takim przypadku nie leczy ran, uwierz mi.


@Marek_Kodrat: Na jakiej podstawie mam Ci uwierzyc?
Ile bliskich osob pochowales?
Niech policze:
matka, ojciec, 2x babcia, 2x dziadek.

Poza tym:
matka i ojciec kumpla z ktorym sie przyjaznie od dziecinstwa + jego wujek (wszystko osoby ktore byly w moim zyciu). NIe wspomne o innych czlonkach rodziny albo o kilku kumplach. Jednego z nich pochowalem jak ial 28 lat - zszedl na zawal
@ebro: To świadczy tylko o Tobie, że zrobiło ci się lepiej po śmierci ojca, bo walnąłeś posta na wykopie i dostałeś kilka lajków.