Wpis z mikrobloga

Moja lista 12 potencjalnych moskali do przetrzepania part one.
1. Panasiuk (no comments ja się dziwię czemu służby tolerują tych ach szkoda gadać tak pluć na Polskę i Polaków pod pozorem walki o pokój)
2. Sykulski (jw)
3. Piskorski (tłumacz jędrasa autor licznych wysrywów i stron z ruskimi wysrywami w naszym języku jak Myśl Polska xD)
4. II RP z tym całym lewym hrabią na czele
5. człowiek orkiestra Rydzyk
6. ks. Grigorij Braunov (oj można jeszcze zahaczyć o JKM i nie tylko)
7. Sendecki (w zasadzie cała grupa z kamractwem i aktorem do wynajęcia na czele oj jest co trzepać)
8. Naczelnik Kara Khan jarek po turecku co on tam robił z agentem KGB i WSI i o czym z nimi gadał.
9. Antoni Antoni gdzie się pojawia tam ruska agentura
10. Taki nasz oligarcha na O
11. King Kong Kara Khan mistrz Jarek po turecku
12. Prokurator w czasie stanu wojennego
#bekazpisu #bekaznarodowcow #szury #foliarze #pis #bekazlewactwa #bekazruskichagentow
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@Sec8: Znam najpierw był fajny a później nie fajny i teraz znowu niefajny żal mi go było kiedy próbowali go ośmieszyć w czasie kampanii to było chyba w 2019 r. Ale do kompletu dorzuciłbym Emisja TV (kiedyś mocno ukrowe mieli materiały o ukrainie dziś ruskie), Wdolaru24 ogółem większość tych co krzyczeli szczypawki, plandemia i suwerenność.
  • Odpowiedz
@Skorvez_957_:

Panasiuk (no comments ja się dziwię czemu służby tolerują tych ach szkoda gadać tak pluć na Polskę i Polaków pod pozorem walki o pokój)


ten panasiurek to raczej w Polsce nie mieszka
  • Odpowiedz